ZjavaWitajcie w ten piękny wios…. yyy.. poniedziałkowy poranek!

Powracamy do życia po Zjavie – warszawskim konwencie poświęconym grom wszelkiej maści, którego piąta edycja odbyła się w ten weekend.
Konwent wyjątkowo spokojny, wyluzowany i bardzo przyjemny, pełen ważnych spotkań, a także twarzy zarówno nowych jak i dawno niewidzianych.

Dla nas konwent był udany wyjątkowo, zarówno na stoisku jak i poza nim. Udało nam się przyjechać na Zjave z trzema nowymi podręcznikami, Dniem Sądu, Superbohaterami i S/Lay w/Me. Dziękujemy wszystkim którzy podeszli by kupić czy porozmawiać o naszych produktach.

Ponadto rozliczne punkty programu prowadzone przez członków naszej ekipy okazały się wyjątkowo popularne – dziękujemy za obecność, ożywione dyskusje i zainteresowanie. Wspaniale jest mieć taką publiczność!
Zapraszamy do zapoznania się z galeriami zdjęciowymi dostępnymi tutaj czy tutaj.

Niestety, z przykrością zawiadamiamy, że wciąż nie mamy Przygodnika Ilustrowanego- stoi to też ze sprzecznością z tym, co mówiliśmy osobom pytającym na stoisku. Bardzo Was za to przepraszamy. Maszyny drukarskie wciąż nie są naprawione. Liczymy na to że wszystko rozwiąże się końcem tygodnia.

Ident

Ale by nie kończyć tą przygnębiająca informacją, śpieszymy przypomnieć o Identyfikatorach Pyrkonu – fajnej inicjatywie Pyrkonu i serwisu Poltergeist. Już w tej chwili znamy wszystkich nominowanych, ale ostateczny wybór nagrodzonych leży w Waszych rękach. Warto poświęcić chwilę na oddanie głosu, gdyż Pyrkon i Polter mają dla jednej, wylosowanej z głosujących osoby paczkę nagród!
Byłoby nam niezmiernie miło, gdybyście swoimi głosami wsparli naszych kandydatów – Jacek Gołębiowski i Artur Ganszyniec dzięki wytrwałości i niezłomnej woli przyłożyli się w niezwykły sposób do rozwoju rynku gier w Polsce. Ich wkład w Fajne RPG jest nieoceniony, a przecież nie tylko oni byli brani pod uwagę – Michał Stachyra również znalazł się w szacownym gronie kandydatów.

Author: Krzysztof

Share This Post On