ZjavaWitajcie!

Niektórzy z Was mogli już zauważyć na naszej stronie bannery, ale warto powiedzieć to oficjalnie – Zjavę wspieramy, lubimy i odwiedzimy. Do puli nagród dorzucamy trochę naszych podręczników, a wkrótce opublikujemy nasz prelekcyjny  rozkład jazdy. Najważniejszą atrakcją będzie jednak premiera S/Lay w/Me, o której więcej przeczytacie w oficjalnej informacji na stronie konwentu.

Ponadto gorąco zapraszamy na GRAMY! Express – znany konkurs dla graczy, tym razem w nieco odmienionej formie. W gronie prowadzących znalazł się nasz człowiek,  Marek ‚Planetourist’ Golonka, specjalista od Wolsunga i Savage Worlds, do tego asem w rękawie organizatorów jest nie kto inny jak sam lucek. Oni i wiele innych znanych osób poprowadzi sesje konkursowe, więc warto wystartować choćby dla możliwości zagrania u prawdziwych szych.

Miło jest też nam powiadomić o kolejnej małej aktualizacji działu Download dla Savage Worlds – 2 karty postaci autorstwa Tomasza Rutkowskiego, do Realms of Cthulhu oraz Deadlands, wzbogacą Waszą kolekcję.

Author: Krzysztof

Share This Post On