Slave me!Czołem! Witajcie w to niedzielne popołudnie, u nas wietrzne ponad miarę.

Na wstępnie wypada przeprosić za kolejne opóźnienia z premierami nowych podręczników. Niestety, jest to prawdziwa kumulacja nieprzewidzianych negatywnych czynników – zawalające drukarnie, ciężkie zachorowanie jednego, potem kolejnego członka ekipy, a teraz niewesołe sytuacje osobiste. Możemy jedynie przeprosić oraz prosić o jeszcze odrobinę cierpliwości.

Za to ekipa która może działać – działa. I tutaj brawa dla Jacka Gołębiowskiego, a także Darkena, który wydawać będzie… S/Lay W/Me – erpega indie od Rona Edwardsa. W największym skrócie, jest to gra fabularna dla dwóch osób, w klimatach sword & sorcery, podlana pikantnym sosem +18. Wcielamy się w niej w Bohatera, który dąży do swego celu, a któremu przeszkadzać będą w tym Potwór i Kochanek. Tak, gra obfituje w stylistykę rodem z fantastyki lat 80′ i podejmuje tematykę która w dzisiejszych czasach jest w grach często trywializowana lub uładzana. (ale też uważamy że Darken nieco przesadza pisząc na swoim blogu o soczystej tematyce w grze)

Więcej informacji Jacek podaje na blogu Darken.pl oraz w filmikach, które zembedowaliśmy dla Was na dole strony.

Z najważniejszych informacji: zbiórka na grę rusza na Polakpotrafi.pl 18 stycznia z planowaną data premiery na Walentynki, na Zjavie. Już teraz możecie wesprzeć nas pod tym linkiem do serwisu Thunderclap. Do czego służy? Jeśli 100 osób wesprze nas na tym serwisie poprzez konto FB, tweeta albo tumblr, to 18 stycznie jednocześnie wszyscy wspierający automatycznie roześlą informację o starcie zbiórki. Wygodne prawda? Wystarczy się przeklikać przez „share’y”

Oto sam wydawca:

Author: Krzysztof

Share This Post On