Savage WorldsAnkieta, w której mogliście głosować na to, który podręcznik do systemu Savage Worlds powinniśmy wydać następny, zakończyła się! Czas na małe podsumowanie!

Zdecydowanie największą popularnością (prawie 30% głosów) cieszył się podręcznik Weird War II, wkrótce więc będziecie mieli szansę zmierzyć się z nadnaturalnymi zagrożeniami w czasach Drugiej Wojny Światowej! To właśnie ta pozycja zostanie przez nas opublikowana jeszcze w tym roku. Już się zabieramy za tłumaczenie!

Dużo głosów oddaliście też na setting Dragon Kings oraz zestaw przygód do Deadlands (odpowiednio 59 oraz 49 głosów). Będziemy mieć to na uwadze, w końcu ankieta miała posłużyć ocenie waszego zainteresowania wszystkimi pozycjami z listy, a nie tylko zdecydowaniu co wydamy w następnej kolejności.

Również pozostałych podręczników wymienionych w ankiecie nie należy traktować jako „straconych”. W zależności od waszego zainteresowania w przyszłości wciąż mogą się ukazać dodatkowe materiały do Bestii i Barbarzyńców czy też popularne „companiony”: Fantasy czy Science-Fiction.

Dziękujemy za wszystkie oddane głosy (ponad 350!) i liczymy na to, że kolejne ankiety będą cieszyć się jeszcze większą popularnością. Wasze zdanie jest dla nas bardzo istotne, więc zachęcamy do oddawania głosów w kolejnych tego typu kwestionariuszach 🙂

Author: kristof

Share This Post On