Witajcie,

powoli zaczynamy się odrabiać po Pyrkonie, który okazał się wyjątkowo intensywny i udany. Kilka słów od nas możecie przeczytać na Facebooku (post poniżej), mamy też dla Was kilka ważnych informacji (jeszcze niżej):

Post użytkownika Fajne RPG.

Do podręczników Adveturers! oraz Bestii i Barbarzyńców wkradły się dwa dość istotne błędy:

– autorem części materiałów w Adventurers! Wersji Rozszerzonej jest Marek Golonka, który napisał dla nas setting Upadek. Bardzo dziękujemy Markowi i przepraszamy za brak jego imienia i nazwiska w podręczniku.
– części ilustracji do Bestii i Barbarzyńców użyczył nam niezastąpiony Bartłomiej Fedyczak, którego imienia i nazwiska również zabrakło w creditsach. Przepraszamy Bartku.

PDFy: Adventurers! Wersji Rozszerzonej, Bestii i Barbarzyńców oraz Bestii i Barbarzyńców w kolorze, Savage Worlds Edycji Polskiej 2.0 oraz Deadlands Reloaded juz powinny być na waszych skrzynkach. Prosimy o kontakt mailowy, jeżeli powinniście je otrzymać, a tak się nie stało. Grabieżców i Wielkich Grabieżców prosim o odrobinke cierpliwości, PDFy Wszystkiego będą gdy tylko je uporządkujemy.

Epub i mobi to kwestia kilkunastu dni, kilku tygodni. To nasze pierwsze próby z podręcznikami w tych formatach, wymagają one odpowiednich testów i przeróbek.

PDFy (jak i fizyczne broszury) przygód oraz settingów do Adv!: przygoda „The Dread Shard” Marka Golonki to kwestia kilku tygodni, podobnie Kosmologia/Nowe Światy 1. Skinner of Syranthia oraz Multiversum/Nowe Światy 2 wymagają napisania/przetłumaczenia, więc to przynajmniej dwa miesiące. Tattered Banners oraz Ghost Towns to duże publikacje, których wydanie wynikło już z samej zbiórki. Realnym wydaje się III kwartał roku, ale będziemy jeszcze informować.

Wysyłka fizycznych podręczników będzie przeprowadzana w tym tygodniu. Paczek jest niesamowicie dużo, więc na pewno będzie odbywać się to partiami, do tego na Pyrkon nie zdążyliśmy z twarda oprawa i kolorem BiB – stąd hardcover i wersja kolorowa to realnie końcówka tygodnia. Z osobami które miały je odebrać na Pyrkonie, a których adresów nie mamy, na pewno będziemy się jeszcze kontaktować.

Author: Krzysztof

Share This Post On