Fajne RPGWitajcie.

Zasypaliście nasza skrzynkę mailową, profil i każde inne możliwe miejsce pytaniami o nadchodzące podręczników, ba, sami członkowie naszej ekipy zaczynają zadawać pytania. Nie nadążamy z odpowiadaniem, zwłaszcza kiedy… ciężko o jakąkolwiek jasną odpowiedź.

Co z podręcznikami?
Podręczniki i PDFy ukażą się. To jest pewne.

Dlaczego jeszcze ich nie ma?
Skrewiliśmy. Prywatne życie weszło nam w drogę. Osoba w całości odpowiedzialna ze Dzień Sądu, Przygodnik i Supersów nie dała rady. Jak na razie. Warto w tym miejscu przypomnieć, że większość z nas ma życie, pracę, rodzinę, a Fajne RPG, choć dużym biznesem jest, to dla wielu z nas wciąż hobby, które chcemy przekuć w coś więcej.

Kiedy zatem będą?
Kiedy Puszon załatwi sprawy z PDFami i drukarniami, a żadna moc, mimo wysiłków wszystkich nas tego nie przyspieszy – poza samym Puszonem. Przyciśnięty do muru kawalkadą telefonów, wiadomości na FB, maili i smsów zaledwie niejasno mówi o wysyłce końcem przyszłego tygodnia. Przyciśnięty jeszcze bardziej charczy „będą bonusyyyyyhgrhghr….”.

Zapewniamy, że walczymy, by nasz wielki początek nie zamienił się w spektakularną porażkę. I z pewnością się nią nie stanie.
Za opóźnienia bardzo przepraszamy, prosząc o jeszcze odrobinę cierpliwości i zaufania.

Przepraszam
                            -Puszon

Author: Krzysztof

Share This Post On