Kurz jeszcze nie opał po naszym sukcesie w reaktywacji Magii i Miecza, a na horyzoncie powstał kolejny projekt crowdfundingowy – WOLSUNG Steampunk Skirmish Game Expansion.

Nasi przyjaciele z Micro Art Studio pragną ulepszyć figurkową wersję Wolsunga – głównym celem zbiórki jest wprowadzenie dwóch nowych frakcji do gry, Scyllijskich niziołczych rodzin oraz Venrierowskich agentów. Do tego celu potrzebne było 15 000 dolarów, uzbierane w bardzo krótkim czasie, siłą już ponad 200 wspierających i kwotą przeszło 36 000 dolarów.


Co to w zasadzie jest ten Wolsung SSG?
Wolsung SSG to skirmishowa gra figurkowa osadzona w realiach świata Wolsunga, opracowana przez Micro Art Studio na licencji Kuźni Gier.
Gracze wcielają się w liderów klubów i stowarzyszeń walczących o wpływy na ulicach Lyonesse. Grę cechują proste i dynamiczne zasady, połączone z mechaniką umożliwiającą spektakularne akcje. Możecie je poznać na przykład tutaj.
Obecnie dostepne są trzy frakcje: Inventors Club, Ash and Oak oraz Triad of Lotus Dragon, zaś dzięki Kickstarterowi pojawią się The Scylla oraz Ven Rier Agents.
Grę kupicie w sklepie studia.setCo dalej?
W celach dodatkowych zajdziecie przede wszystkim mnóstwo, mnóstwo nowych modeli do frakcji znanych i lubianych oraz tych zupełnie nowych. Studio chce co miesiąc wypuszczać po jednym nowym modelu do każdej z frakcji, wraz z nowymi zasadami i artworkami. Gra została juz wydana i była ciepło przyjęta, więc teraz każdy dolar (czy złotówka) pomaga grę rozwijać i promować!

Nagrody
Wśród możliwych opcji wsparcia każdy znajdzie coś dla siebie – od kart do gry, kostek, rulebooków (10$-35$), przez pojedyncze modele (75$), aż nawet po pełne, wypasione na maksa startery poszczególnych frakcji (120$-320$). Jest w czym wybierać, a i do nagród można dokupić mnóstwo dodatków (m.in. figurki czy elementy genialnych makiet)

Zapraszamy do wspierania!

 

Author: Krzysztof

Share This Post On