Nasze plany dotyczące tegorocznych premier się krystalizują, wobec tego najwyższy czas aby podzielić się z wami pierwszą partią zapowiedzi. To będzie intensywny rok dla FajnychRPG i liczymy na to, że wszyscy znajdziecie coś dla siebie. Bez zbytnich ceregieli, przejdźmy do rzeczy!

WolsungJuż na koniec czerwca pojawią się dwa Startery. Będą to „jazdy próbne” do Wolsunga oraz Savage Worlds!

Starter do Wolsunga zawierać będzie uaktualnione względem aktualnie dostępnej Jazdy Próbnej zasady, oraz scenariusz i postacie dla zaczynających swoją przygodę z Wolsungiem!

Podobnie, Jazda Próbna do Savage Worlds będzie świetną okazją na poznanie tego systemu na przykładzie skrótowych zasad i gotowej przygody. Co ważne, Starter ten będzie zawierać najnowsze, odświeżone zasady, wraz ze wszystkimi drobnymi poprawkami, które pojawiły się od czasu wydania systemu w Polsce.

gotrpg_starterW sierpniu z kolei planujemy wydać oczekiwany z pewnością przez was Starter do Pieśń Lodu i Ognia: Gra o Tron RPG! Znajdziecie tam podstawowe zasady gry oraz gotową do rozegrania przygodę i postacie do niej przeznaczone. Będzie to pierwsza pozycja z tej linii wydawniczej, która pojawi się na Polskim rynku – ale z pewnością nie ostatnia! Więcej o naszych planach związanych z tą grą fabularną możecie przeczytać na stronie internetowej http://gotrpg.pl/, a Starter już teraz możecie zamówić w przedsprzedaży na RPGsklepie!

To nie wszystko! Pod koniec sierpnia ukażą się dwie kolejne pozycje do Wolsunga oraz Savage Worlds – a mianowicie Ekrany Mistrza Gry! W obu przypadkach, będzie to bardzo przydatne narzędzie dla prowadzących z dołączoną broszurą, w której znajdziecie dodatkowe materiały do tych systemów! O szczegółach będziemy pisać wkrótce, wraz z tym, jak zapadać będą ostateczne decyzje w sprawie szaty graficznej oraz zawartości tych dodatków.

Savage WorldsOczywiście nie jest tak, że póki co nic się nie dzieje w świecie FajnychRPG i naszych partnerów, stąd chcemy wykorzystać tę okazję aby pochwalić się nowo opublikowanym dodatkiem do systemu Nemezis! Właśnie ukazał się Nemezis: Galaxy, który umożliwia fanom Savage Worlds zagłębić się bardziej w niezwykły świat SF stworzony przez polskich autorów. Nowe informacje o planetach tego uniwersum, organizacjach, które je zamieszkują i więcej, znajdziecie w serwisie RPGnow!

Wypatrujcie kolejnych informacji o naszych planach – będziemy informować was na bieżąco!

Author: kristof

Share This Post On