ed_splashJak zapewne pamiętacie, jednym z celów trwającej na Wspieram.to zbiórki, poza publikacją podręczników Gracz i Mistrza Gry, jest produkcja dwóch wyjątkowych dodatków. Jeden z nich to dwustronny plakat-mapa Barsawii, drugi to Ekran Mistrza Gry. W ramach tego drugiego pojawi się także broszura z przygodą, napisaną specjalnie na okazję polskiego wydania czwartej edycji Earthdawna. To również ta przygoda jest dostępna jako nagroda na wszystkich progach wsparcia. Dotychczas nie mówiliśmy o niej zbyt wiele – wspominaliśmy, że będzie to oryginalna przygoda i że będzie ona w jakiś sposób połączona z Polską.

Możemy teraz oficjalnie potwierdzić, że autorem przygody będzie Marcin „Ajfel” Zawiślak, który zna i ceni Earthdawna od lat – scenariusz więc jest na pewno w dobrych rękach. Jeśli chcecie dowiedzieć się nieco więcej na temat tego, w jaki sposób przygoda może nawiązać do Polski, jej terenów czy, szerzej, słowiańszczyzny, z pewnością ciekawą lekturą okaże się dla was tekst Ajfela dokładnie na ten temat, który zamieścił na swoim blogu. Możecie przeczytać go tutaj.

Jeśli nie wiecie, czym jest Earthdawn i chcielibyście się dowiedzieć więcej na jego temat, zachęcamy do przeczytania Wprowadzenia, które możecie przeczytać klikając tutaj. O samej zbiórce na Wspieram.to najlepiej przeczytać u źródła (czyli TUTAJ) – w oparciu o wasze uwagi wciąż uzupełniamy stronę kampanii o nowe informacje i porządkujemy te, które już się tam znajdują. Jeśli na tej stronie brakuje wam jakiejś informacji albo elementu, który chcielibyście tam zobaczyć, dajcie znać a my postaramy się uzupełnić braki 🙂

Author: kristof

Share This Post On