xjpg2-e1334686243315W ankiecie, którą zakończyliśmy na początku marca, zdecydowaliście, że najchętniej zobaczylibyście w polskim wydaniu Weird War II.  Podjęliśmy się tłumaczenia tego dodatku i zgłaszamy, że prace idą naprzód w dobrym tempie 🙂 Mamy już większość podręcznika w wersji roboczej, po zakończeniu jego tłumaczenia przechodzimy do redakcji.

Przypomnijmy: Weird War II to podręcznik z serii Weird Wars, w której wydarzeniom historycznym nadawany jest ponadnaturalny charakter. Obok kluczowych starć i operacji Drugiej Wojny Światowej toczy się walka z tajemniczymi mocami i przerażającymi stworami rodem z horroru. Podręcznik to skarbnica wiedzy o broni, armiach i historii tamtego okresu, a całość ujęta jest tak, aby Mistrzowie Gry i Gracze mogli wybrać taki poziom autentyczności, na jakim im zależy. Do tego, oczywiście, nowe Przewagi i Zawady.

Więcej o podręczniku będziemy pisać w nadchodzących miesiącach – podzielimy się z wami również jego fragmentami, a o postępach w pracach redaktorskich będziemy was informować na bieżąco 🙂

Author: kristof

Share This Post On