Umberto PignatelliOto z dawien oczekiwana niespodzianka,  której treści nasi spostrzegawczy fani mogli domyślić się już jakiś czas temu, czy to buszując po sieci, czy też czytając naszą poprzednią wieść.

Dzięki wspólnym wysiłkom Pyrkonu oraz Fajnych RPG, konwent odwiedzi włoski twórca gier fabularnych, Umberto Pignatelli!

Pyrkon 2014

Znać go możecie ze współpracy z wydawnictwem Gramel oraz tytułów takich jak Beasts&Barbarians oraz Adventurers!, których polskie premiery odbędą się właśnie na Pyrkonie. Pierwsza pozycja to topowy setting magii i miecza do Savage Worlds, pełen iście Howardowskiego klimatu, druga zaś, to esencja starej szkoły RPG w nowoczesnej formie, przygotowanej na miarę XXIw.
Obie pozycje długo okupowały topowe miejsca na listach bestsellerów RPGnow.

Bestie i BarbarzyńcyUmberto, poza uświetnieniem premier swoich dwóch tytułów (o czym pisaliśmy wczoraj), przygotował dla was kilka interesujących punktów programu, m.in. wprowadzenie do Bestii i Barbarzyńców oraz Adventurers! czy spotkanie autorskie, na którym odpowie na wasze pytania oraz przybliży wam realia hobby gier fabularnych  we Włoszech. Umberto weźmie też udział w panelu dyskusyjnym z innymi zaproszonymi twórcami gier.

Adventurers!To jedyna okazja, by spotkać się z Umberto, zdobyć jego autograf czy może nawet namówić go na sesję? To ostatnie może być trudne, gdyż Umberto zaabsorbowany będzie sesjami, które do zdobycia będą w nadchodzącym crowdfundingowym projekcie Fajnych RPG!

Serdecznie zapraszamy – połączone starania organizacji Pyrkonu oraz ekipy Fajnych RPG sprowadziły specjalnie dla was Umebrto, więc teraz pora pokazać mu, jak to jest być fanem RPG-ów w Polsce!

Wypatrujcie kolejnych dobrych wieści w nadchodzących dniach!

Author: Krzysztof

Share This Post On