okladka_przodW dziale Do Pobrania podmieniliśmy pliki Starterów na najnowsze. Startery dostępne jako darmowy plik do pobrania zawierają jedynie zasady (w przypadku Savage Worlds) lub zasady oraz wstęp do opisu świata i ras (w przypadku Wolsunga).

Scenariusze przeznaczone dla początkujących można znaleźć w wersjach drukowanych Starterów, oraz w powiązanych z nimi plikami elektronicznymi. Przygoda do Savage Worlds to utrzymany w klimacie horroru Dziki GonJazdę Próbną zakupić możecie w RPGsklepie. W tym samym miejscu, a konkretnie TUTAJ, kupić możecie Starter do Wolsunga z przygodą autorstwa Jakuba Osiejewskiego, zatytułowaną Magia, Para, Wiek. Każdy ze Starterów zakupionych w wersji drukowanej uprawnia was do zniżki na podręcznik podstawowy do danego systemu, warto więc skorzystać z tej opcji, jeśli chcielibyście mieć dostęp do czegoś więcej niż tylko samych zasad.

Warto zaczynać jednak od małych kroków – Starter do Wolsunga znajdziecie w TYM MIEJSCU, natomiast Starter do Savage Worlds ściągnąć można TUTAJ. Życzymy miłej lektury i udanych pierwszych chwil z naszymi grami 🙂

Author: kristof

Share This Post On