Szare SzeregiWitajcie,

wczoraj, na kilka godzin przed końcem zbiórki, udało się ufundować polskie wydanie gry fabularnej Grey Ranks, czyli Szarych Szeregów. Zbiórka na portalu Wspieram.To zamknęła się wynikiem 5569zł przy 90 osobach wspierających. Nie udało się co prawda osiągnąć progów dodatkowych, ale papierowe wydanie gry jest zapewnione. Termin to jesień, być może jej końcowe tygodnie – tłumaczenie jest gotowe, obecnie wyruszyło w długą, redakcyjną drogę. Wkrótce też będziemy zbierali informacje od wspierających, jak to zawsze było po naszych zbiórkach. Oczekujcie informacji!

Serdecznie dziękujemy wszystkim wspierającym, bez których szansa na RPG o Powstaniu Warszawskim znikłaby.
Szczególnie ciepłe podziękowania kierujemy ku szczególnemu Wspieraczowi, który w godzinie próby wsparł projekt bardzo szczodrą kwotą. Megadzięki!

Posłuchajcie jak na gorąco zbiórkę podsumował prowadzący projekt Ramel:

Szare Szeregi ufundowane. Udało się. Bardzo dziękujemy wspierającym, naszemu patronowi – ZHR, ekipie wspieram.to, a także wszystkim, którzy reklamowali projekt „Szare Szeregi” w mediach społecznościowych. Jesteście niesamowici! Prawdopodobnie będziemy mieli jeszcze jakąś niespodziankę związaną z tym projektem – ale skoro to niespodzianka, to na razie jej nie zdradzimy. Teraz tylko redakcja, skład, druk i już niedługo dostaniecie podręczniki! Jeszcze raz – cała ekipa Fajnych RPG oraz ja – dziękujemy!

Piotr ‚Ramel’ Koryś

Szare Szeregi w drodze do wydania… A tymczasem pamiętajcie, że już wkrótce Przebudzenie Ziemi i powrót Earthdawna na polską ziemię. Jednym z ważniejszych newsów jest fakt, że polska edycja będzie posiadac własny layout oraz materiały dodatkowe.

Author: Krzysztof

Share This Post On