Wraz ze zbliżaniem się chwili premiery Starterów do Wolsunga i Savage Worlds, będziemy dzielić się z wami dodatkowymi informacjami na temat ich zawartości. Dzisiaj chcielibyśmy pokazać wam kilka wycinków broszury, dzięki której poznacie świat Magicznej Rewolucji Przemysłowej.

Pod tym adresem znajdziecie wycinek ze Startera, w którym zobaczyć możecie trzy sekcje tej broszury:

– strony 4-9 to opis fabularny ras zamieszkujących świat gry oraz część jego opisu. Jeśli nie znacie Wolsunga, koniecznie rzućcie okiem na tę część udostępnionego pliku – da wam dobre pojęcie z jakich motywów i pomysłów korzysta system.

– strony 16-19 zawierają informacje o Atrybutach i Umiejętnościach. Ta sekcja pozwoli wam z kolei zobaczyć jakiego typu testy będziecie najczęściej wykonywać i jaki będzie zakres możliwości waszych postaci.

– na koniec strony 40-43, gdzie pokazujemy przygotowane na potrzeby przygody ze Startera postaci. Możecie już teraz zobaczyć jakimi Niesamowitymi Damami i Dżentelmenami będziecie mogli rozegrać przygodę „Para, Magia, Wiek”!

 

Starter wystarczy wam na rozegranie kilku sesji, ale do pełnej rozgrywki potrzebny będzie podręcznik podstawowy. Pomysły na kampanię znajdziecie we wszystkich podręcznikach do Wolsunga, ale jeśli chcecie zobaczyć jak konstruuje się je w tej grze, dobrym pomysłem może być Przygodnik Ilustrowany. Zachęcamy do zapoznania się z nimi 🙂

Author: kristof

Share This Post On