Do premiery nowego Startera do Savage Worlds pozostało niedużo czasu, ruszamy więc z przedsprzedażą! Już teraz możecie zamówić Starter w RPGsklepie!

Przypomnijmy zawartość broszury: w środku znajdziecie zasady tworzenia postaci, opis podstawowej mechaniki, w tym skrót z zasad walki, oraz część informacji dotyczących Mocy, czyli umiejętności nadprzyrodzonych.

Do tego w broszurze znajduje się tytułowy „Dziki Gon”, czyli scenariusz idealny na rozegranie waszej pierwszej przygody z Savage Worlds, w zestawie z opracowanymi na jego potrzeby gotowymi postaciami graczy.

Chcemy zachęcić was do spróbowania zasad Savage Worlds, jeśli jeszcze nie mieliście do tego okazji. Dlatego łączymy ze Starterem specjalną ofertę – jeśli kupicie broszurę i odwiedzicie nas z nią na stoisku FajnychRPG na jednym z konwentów, na których się pojawimy, otrzymacie zniżkę w wysokości 6 złotych na podręcznik podstawowy, który trafi do sprzedaży w trzecim kwartale 2015 roku.

Starter będzie dostępny pod koniec czerwca, a jego pierwsze drukowane egzemplarze będziecie mogli zakupić na Dniach Fantastyki we Wrocławiu!

Author: kristof

Share This Post On