got_starterWahacie się, czy warto sięgnąć po Starter do Pieśń Lodu i Ogniu: Gra o Tron RPG? Cóż, po pierwsze, nie powinniście, bo jest tak tani, że żal byłoby go nie wypróbować (tylko 9,90 na RPGsklepie!), ale nie musicie wierzyć nam na słowo. Starter zrecenzował właśnie serwis Polter i wyraża się o nim bardzo pozytywnie:

Dostaliśmy tutaj produkt, który właściwie idealnie spełnia postawione przed nim zadania związane z przedstawieniem zasad rządzących fabularną Pieśnią Lodu i Ognia. Jest przemyślany, w znakomitej większości dobrze napisany i zawiera tylko te informacje, które w zestawie wprowadzającym są niezbędne. Dzięki temu jego przetestowanie nie wymaga długich przygotowań i już pierwsza rozgrywka przebiega zaskakująco płynnie. Nie bez znaczenia jest też wysoka jakość wydania, na którą tym razem zdecydowały się Fajne RPG oraz relatywnie niska cena.

Pełną treść recenzji znajdziecie TUTAJ. Cieszymy się, że podręcznik się spodobał i zachęcamy do poznawania tego systemu poprzez kupno Startera!

Author: kristof

Share This Post On