Quentin to coroczny konkurs na najlepszy scenariusz do gry fabularnej. W roku 2015 wśród finalistów znaleźć można było przygody do Wolsunga, Adventurers oraz Klanarchii, Earthdawna i D&D. Te dwie pierwsze zostały napisane przez Marka „Planetourista” Golonkę i niezwykle cieszy nas, że to właśnie one zostały nagrodzone. Tak, obie, ponieważ scenariusz „Złodziej Czasu” do Wolsunga wygrał, a przygoda „Smocze Dziedzictwo” oparta na Adventurers została wyróżniona przez kapitułę!

Składamy Markowi serdeczne gratulacje i cieszymy się, że jego twórczość została tak doceniona. Współpracował on z nami przy takich podręcznikach jak Przygodnik Ilustrowany (gdzie można znaleźć mini-kampanię jego autorstwa pod tytułem „Machina Wojenna”), Slawia czy Adventurers: Edycja Rozszerzona  (setting Upadek) i Adventurers: Nowe Światy II (przygoda do Upadku pod tytułem „Uzdrowiciel”), wiemy więc, że nagroda była z pewnością w pełni zasłużona!

Rzecz jasna cieszy nas też to, że Marek wybrał właśnie te dwa systemy aby osadzić w nich swoje przygody, za co bardzo dziękujemy! 🙂

Author: kristof

Share This Post On