okladkaSW_przodPremiera Starterów do Wolsunga oraz Savage Worlds już tuż tuż – za niewiele ponad tydzień, na Dniach Fantastyki we Wrocławiu, będziecie mogli zdobyć na stoisku FajnychRPG swój egzemplarz obu broszur.

Jeśli chcecie już teraz zarezerwować swój egzemplarz, lub nie wybieracie się na ten konwent ale chcecie otrzymać Starter jak najszybciej, przypominamy o możliwości zakupienia obu broszur w przedsprzedaży na RPGsklepie!

Dzięki każdej z tych broszur będziecie mogli poznać system i rozegrać waszą pierwszą sesję, korzystając z załączonych przygód. Jeśli nie znacie jeszcze Wolsunga lub Savage Worlds, będziecie mieli świetną okazję na zapoznanie się z nimi.

Dlaczego warto poznać Wolsunga? Bo to nie niezwykły, przebogaty świat, mieszający klimat literatury przygodowej XIX i XX wieku z estetyką steampunkową i motywami rodem z fantasy. Magia Rewolucja Przemysłowa zapewnia szeroki zakres tematów, które można poruszyć – od walk wywiadów, przez odkrywanie zapomnianych miast, demaskowanie zdrajców Korony na oficjalnym balu, po szaleńcze pościgi powietrzne. To również mechanika, która pozwala graczom bezpośrednio wpływać na wydarzenia, pozostając przy tym szybką i intuicyjną.

Savage Worlds również ma wiele zalet! To uniwersalna mechanika, jedna z najpopularniejszych na świecie, na której oparto dziesiątki, jeśli nie setki, różnorodnych gier. Od cyberpunku w Interface Zero, przez pulp fantasyBestiach i Barbarzyńcach aż po jeden z najbardziej kultowych settingów w historii gier fabularnych – Deadlands – dzięki Savage Wolrds zagracie w te, oraz inne tytuły. Zasady są proste, przejrzyste i pozwalają na szybkie rozegranie każdej sytuacji, jaką możecie sobie wyobrazić. Będzie brawurowo i grywalnie!

Kupno każdego ze Starterów pozwoli wam również uzyskać zniżkę na podręcznik podstawowy! Zachęcamy do składania zamówień!

Author: kristof

Share This Post On