xjpg2-e1334686243315Kilka dni temu zakończyła się ankieta dotycząca okładki Weird War II – wygrała opcja „klasyczna”, którą możecie zobaczyć po lewej. Dziękujemy wszystkim za oddane głosy!

Tymczasem kontynuujemy dzielenie się z wami ilustracjami z naszych nadchodzących podręczników. Wczoraj mogliście zobaczyć kilka nowych obrazków z podręcznika głównego Savage Worlds, dzisiaj natomiast podzielimy się z wami ilustracjami z Weird War II. Wybraliśmy trzy z nich, będące rysunkami – poza tego typu oprawą graficzną w podręczniku znajdziecie też bardzo dużo zdjęć z Drugiej Wojny Światowej oraz plakatów propagandowych z tego okresu.

WW2_sovietsvswerewolves

WW2_ritual

WW2_spy

Wszystko zmierza w dobrym kierunku i o ile nie napotkamy jakichś niespodziewanych utrudnień, podręcznik Weird War II będzie dostępny jeszcze przez zimą. Dzięki temu settingowi do Savage Worlds będziecie mogli wcielić się w żołnierzy w trakcie Drugiej Wojny Światowej i zmierzyć się z siłami Osi… ale również z ich nadnaturalnymi sprzymierzeńcami. Podręcznik jest wypełniony po brzegi danymi na temat struktury dowodzenia, uzbrojenia i sprzętu używanych podczas tego konfliktu – a w polskiej edycji znajdziecie także uzupełnienie o armii włoskiej oraz polskiej. Ta ostatnia to materiał opracowywany specjalnie na potrzeby naszego wydania gry!

Brzmi dobrze, ale nie znacie systemu Savage Worlds? Nie szkodzi! Nasz świeżo wydany Starter pozwoli wam nauczyć się podstaw w oczekiwaniu na podręcznik główny do nowej edycji systemu. Zachęcamy do rzucenia na niego okiem w RPGsklepie!

Author: kristof

Share This Post On