Niestety mamy złą wiadomość. Mimo naszych starań i domknięcia wszystkiego w planowanych terminach, musimy zapowiedzieć przesunięcie premiery drukowanego Przewodnika po Westeros.

Bardzo zależało nam na tym, aby dostarczyć podręcznik w wasze ręce jeszcze przed świętami – i do dzisiejszego poranka była na to nadal spora szansa. Niestety, już po trafieniu plików do druku, paluchy w projekcie zamoczyły chochliki drukarskie. Efektem jest widoczne na poniższych zdjęciach wymienienie wszystkich średników na zupełnie inny symbol.

WP_20151222_005 WP_20151222_002 WP_20151222_004

Błąd wkradł się w absolutnie ostatniej chwili, bo pliki do druku były odpowiednie. Zaprzyjaźniona z nami drukarnia wzięła na siebie odpowiedzialność, ale nie winimy jej, bo gotowa była pracować do ostatniej chwili aby przekazać nam podręczniki w odpowiednim terminie. Niestety, licencja na której wydajemy podręcznik sprawia, że jesteśmy zobowiązani przekazać wszystkie dotychczas wydrukowane podręczniki na przemiał – nie mamy możliwości ich rozesłania czy rozdania jako egzemplarzy uszkodzonych.

Jesteśmy w trakcie ustalania kolejnego terminu druku, ale prawdopodobnie nie uda się wyprodukować podręczników przed nowym rokiem. Będziemy was informować na bieżąco i jeśli tylko będzie możliwość przekazania wam Przewodnika po Westeros wcześniej, to postaramy się z niej skorzystać. Wszyscy z was, którzy zamówili podręcznik, powinni byli otrzymać dostęp do wersji elektronicznej. Reszta waszego zamówienia została nadana i powinniście otrzymać je wkrótce. Za dosłanie Przewodnika po Westeros w późniejszym terminie oczywiście nie zapłacicie ani grosza – bierzemy ten koszt na siebie.

Jeszcze raz bardzo przepraszamy za tę wpadkę. Zdajemy sobie sprawę, że sprawiamy spory zawód tym z was, którzy liczyli na otrzymanie podręcznika pod choinkę, oraz że podkopuje to zaufanie na którym opiera się idea przedsprzedaży. Liczymy na to, że zrozumiecie sytuację, która była zupełnie poza naszą kontrolą.

Author: kristof

Share This Post On