WolsungZ pewnym opóźnieniem uruchamiamy przygotowywaną dla was promocję na podręczniki do Wolsunga. Promocja to przede wszystkim dodatki tańsze o 1/4, ale również podręcznik główny przeceniony o 10%. To dobra okazja na poznanie systemu, lub uzupełnienie waszej kolekcji dodatków o brakujące pozycje. Pełnego asortymentu Wolsungowego szukajcie TUTAJ.

Przy okazji tej promocji mamy też coś dla wszystkich fanów Wolsunga, coś, czego brakowało w naszej ofercie już od dawna. Udało się nam nareszcie rozwiązać pewne problemy techniczne, które powstrzymywały nas od uwzględnienia w naszej ofercie wersji elektronicznych podręczników do Wolsunga. Utrudnienia zostały zażegnane, więc od dziś każdy zakup dowolnego podręcznika Wolsungowego uprawnia was do otrzymania, za darmo, wersji PDF! Wersje te będą też oczywiście dostępne osobno, jeśli są wśród was tacy, którym egzemplarz fizyczny niepotrzebny do szczęścia 😉

We wszystkich PDFach brakuje póki co interaktywnego spisu treści – pracujemy nad tym, ale ponieważ jeszcze chwilę to zajmie, nie chcemy przedłużać oczekiwania na te pliki. Poinformujemy was, gdy będą gotowe zaktualizowane wersje plików.

Postaramy się też rozesłać informację o dostępnych PDFach do wszystkich naszych klientów, którzy zakupili dowolny Wolsungowy podręcznik w RPGsklepie. Liczymy na to, że dotrzemy do wszystkich zainteresowanych, choć nie będzie to łatwe zadanie 😉 Prosimy w tym względzie o cierpliwość.

Przypominamy też przy okazji o trwającej promocji – Dzikich Świętach – w ramach której możecie jeszcze przez około tydzień kupić w przedsprzedaży podręczniki Pieśń Lodu i Ognia: Gra o Tron RPG – Przewodnik po Westeros oraz Savage Worlds Edycja Polska 2015, a przy okazji dobrać do nich dodatki do Savage Worlds w bardzo atrakcyjnych cenach. Jest to też JEDYNA szansa na zamówienie podręcznika podstawowego Savage Worlds Edycja Polska 2015 w twardej oprawie – ilość egzemplarzy jest limitowana i wkrótce może ich zabraknąć, więc nie zwlekajcie!

Author: kristof

Share This Post On