Color…co prawda dopiero od jutra rana, ale gry są już poskładane  i gotowe do przelania na papier! tak, dość nieskromnie przyznajemy, że jesteśmy dumni z naszej ekipy.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wsparcie oraz szaleńczą wręcz aktywność w tych ostatnich dniach zbiórki – ilość komentarzy i wpisów w sieci ogromnie wzrosła. Podobnie jak ilość fundatorów. Wydanie „Ghost Towns” jest bardziej niż realne, ponieważ brakuje jedynie JEDNEGO TYSIĄCA do 16 000! DZIĘKUJEMY! Pamiętajcie, że możecie przygotować się na jego nadejście dzięki specjalnym nagrodom w projekcie „Czekając na Dziki Zachód” oraz „Dzikie Bestie”

Macie czas JEDYNIE do 18:00, ani minuty dłużej, by dokonać ostatnich wpłat i dopłat oraz na poinformowanie znajomych, że też mogą się dołożyć!

A na jutro mamy dla was małą, kolorową niespodziankę!

Poniżej przypominamy grafiką co można dokupić, a pod nią instrukcja dopłat. Gdyby wciąż nie było jasne, wszystkie wątpliwości rozwiewamy (wiele z nich rozwialiście też wy sami komentując projekt – dzięki!)

Dodatki

 

Instrukcja dopłat:

Kwotę wsparcia można zmieniać. Wystarczy
– zalogować się na konto Polak Potrafi z którego już wsparło się nasz projekt
– kliknąć przycisk \”Wesprzyj Projekt\” pojawi się panel w który zobaczymy od góry: kwotę jaka już wsparliśmy projekt, całkowite wsparcie i wybór nagród
– jeżeli chcemy zwiększyć kwotę wsparcia by np. dokupić któryś z dodatków interesuje nas pole do wpisywania \”Całkowita kwota wsparcia\”
– w nim właśnie należy podać nową ŁĄCZNĄ kwotę wsparcia. Np. zakupiliśmy Główną nagrodę za 60zł i chcemy dopłacić 10zł by nasi B&B byli w twardej oprawie, musimy w tej sekcji wpisać sumę 70zł. Potem przechodzimy, dalej, a serwis wyświetli nam ile dopłacamy tak naprawdę – czyli 10zł
– kontynuujemy jak przy normalnym wspieraniu
– na koniec należy uzupełnić formularz do którego link znajdziecie na początku opisu projektu. Jeżeli nie zapisaliśmy adresu pozwalającego nam modyfikować naszą odpowiedź (należy to zrobić po pierwszym odpowiadaniu) musimy uzupełnić formularz JESZCZE RAZ, dokładnie tymi samymi danymi jaki poprzednio

 

Author: Krzysztof

Share This Post On