Witajcie!Gry-Fabularne

W czasie kiedy my walczymy z szalonymi drukarzami, złośliwymi chochlikami składu i przekleństwem rzeczy tako żywych jak i martwych, serwis Gry-Fabularne opublikował kolejne części podsumowań roku 2013r.

Gratulujemy fajnej inicjatywy, do wypowiedzi udało się skłonić wiele ciekawych person, te zaś bogato wywiązały się z zadanego tematu, przedstawiając mnogość różnorodnych opinii i punktów widzenia na RPG-owe wydarzenia minionego roku.
Smucą nas oczywiście cierpkie, ale i prawdziwe słowa niektórych osób na temat Fajnych RPG. Rozumiemy je i przyjmujemy do wiadomości, pokornie chyląc czoła. Prosimy jedynie o wyrozumiałość i przypominamy, że jesteśmy także ludźmi i wiele czynników składa się na ten nie do końca udany start z premierami. Bardzo dziękujemy też tym, którzy wspierają nas cały czas swoją wytrwałością i cierpliwością!

Żeby nie przedłużać…. Z radością informujemy, że część podręczników jest już w druku i powinna być wysłana przed oraz dostępna na Zjavie! Wciąż zmagamy się z pewnymi problemami, o czym pół żartem, pół serio wspominamy na początku tego postu, ale wszystkie sprawy zmierzają już raczej ku bardziej szczęśliwemu niż posępnemu zakończeniu.

S/Lay w/Me

Ku zakończeniu zmierza też zbiórka na S/Lay w/Me – pozostały jeszcze tylko 4 dni, by wesprzeć wydanie podręcznika! Od naszej ostatniej informacji na ten temat nieco się zmieniło, gdyż Darken walczy o jak najlepsze bonusy dla Was, drodzy wspierający – najważniejszym jest chyba możliwość wydania gry w pełnym kolorze, o ile zbiórka okaże się wystarczająco owocna. Listę wszystkich dodatków znajdziecie w aktualnościach projektu. Co więcej, osoby, które już wsparły projekt za odpowiednia kwotę jeszcze dzisiaj otrzymają PDF gry!
Zapraszamy do zapoznania się z projektem i wspierania!

Author: Krzysztof

Share This Post On