fotonea-20131205-042947Wcześniej Puszon i Ramel w naszym pierwszym ‚vlogu‚ przedstawili plany wydawnicze fajnychRPG-ów. Zdajemy sobie jednak sprawę, że 8 minut filmu to niebotyczna długość i nie każdy ma ochotę słuchać czyjegoś ględzenia. Dlatego spisaliśmy plany.
Oczywiście Ci, którzy filmik widzieli, znajdą w tym spisie kilka niespodzianek

Koniec 2013r.

Savage Worlds Superbohaterowie – nowa, odświeżona wersja Almanachu Superbohaterów,  dodatku do Savage Worlds o graniu superbohaterami.

Dzień Sądu – dodatek i zarazem mini-setting do Savage Worlds, traktujący o Inkwizytorach polujących na stwory ciemności.

 Savage Worlds SuperbohaterowiePZOPDFMTEJD001E_500

I kwartał 2014r.

logoOzK

Kalejdoskop – fabularna gra karciana wydawnictwa Gindie, prawdziwa nowość w dziedzinie łączenia RPG z innymi grami, zarazem pierwsze nasze próby z crowdfundingiem.

Opowieści z Karczmy – w planach jest aż 5 rozszerzeń do OzK, m.in. traktujące o krasnoludach, elfach i bohaterach (rozłożone na cały 2014r.).

Pyrkon 2014r.

LogoGindieBlack2

Bestie i Barbarzyńcy – czyli polskie wydanie Gramelowego  Beasts&Barbarians, settingu do Savage Worlds, który na zachodzie długi czas okupował pierwsze miejsce na liście RPGnow.

Opowieści z Pustkowi – już nie dodatek, a pełnoprawna nowa gra z serii Opowieści z…, tym razem o historiach z groźnych, postapokaliptycznych bezdroży.

 Adventurers! – kolejny erpeg z pierwszego miejsca na RPGnow, gra mieszcząca się na 4 stronach, klimatem i zasadami odwołująca się do oldschoolowych RPGów. W polskim wydaniu wzbogacona o szereg materiałów, w tym settingi, przygody i opcjonalne zasady.

wolsung_logopl_webWolsung: Wielka Wojna – dodatek do Wolsunga opisujący jedno z najważniejszych wydarzeń historii jego świata – tytułową Wielką Wojnę. W środku m.in. podróże w czasie i zmienianie biegu wydarzeń.

 

 BB-deluxe-cover120987-300x450

II-IV kwartał 2014r.

Savage Worlds Horror – w wersji oryginalnej Horror Companion, czyli Savage’owy przydatnik do gry w różnych konwencjach grozy.

Almanach Horroru – oryginalny, bezsystemowy podręcznik o prowadzeniu i graniu w różnorodnych odmianach horroru, przygotowywany przez zespół pod przewodnictwem Marka ‚Planetourista’ Golonki.

Wolsung Kosmos – czyli świat Wolsunga pchnięty w konwencję retrofuturystyki. Nie dodatek, a kompletnie nowy setting rozwijający to, co w Wolsungu najlepsze.

Grey Ranks – czyli Szare Szeregi, nagradzany amerykański indie RPG, traktujący o młodych ludziach walczących i ginących w Powstaniu Warszawskim.

gjpg1-e1334100640572Grey-Ranks-zdobywca-Indie-RPG-Awards-_bw26505

To nie pełna lista publikacji, gdyż pracujemy zarówno nad nowymi tytułami, jak i zdobyciem licencji na pewne naprawdę fajne RPG. A może znajdzie się tu także miejsce na wasze publikacje? Fajne RPG jest otwarte na fajnych ludzi z …. fajnymi RPGami…

Author: Krzysztof

Share This Post On

Komentarze

  1. […]  Piotr ‚Ramel’ Koryś i Michał ‚Puszon’ Stachyra nie próżnowali i postanowili przedstawić plan wydawniczy Fajnych RPG w kilku minutowym filmie. Możecie go przeczytać także na ich stronie. […]