Zbliża się podręcznik do trzeciej edycji Savage Worlds. Poza zmianami i poprawkami w mechanice, zdecydowaliśmy się też wykorzystać bardzo pozytywne stosunki, które utrzymujemy z wydawcą edycji angielskiej, Pinnacle Entertainment Group, i stworzyć nową oprawę graficzną podręcznika – a konkretnie, okładkę! Opracowana przez Tomka Tworka, nie tylko pokazuje postacie z różnych dostępnych w Savage Worlds settingów, ale też odwzorowuje dwie ważne osoby, bez których system ten nie byłby dostępny po polsku… A zresztą, zobaczcie sami!

okladka 2 kopiaTo jeszcze nie finalny projekt okładki, może zmienić się układ i kolorystyka napisów czy logo, ale to właśnie ta ilustracja będzie ją ozdabiać! Poniżej możecie zobaczyć, jak prezentuje się cały rysunek, wraz z częścią, która trafi na tylną okładkę.

sw3_okladka2I jak? 🙂 Jeśli czekacie na podręcznik, rzućcie okiem na światy, do których podręczniki oferujemy w RPGsklepie! A jeśli nie znacie jeszcze Savage Worlds, polecamy Starter, który bezboleśnie wprowadzi was w zasady.

Author: kristof

Share This Post On