W ostatnich dniach, jak pisaliśmy na naszym fanpage`u, nasza załoga miała zasłużony urlop, ale nasi fani ni próżnowali – dziękujemy!

GOTwesterosW internecie pojawiły się filmy naszych fanów z ich ocenami Przewodnika po Westeros:
Michał Markol Markowski odpakowuje Pieśn Lodu i Ognia: Przewodnik po Westeros – LINK YT
Baniak Baniaka również – LINK YT
Jeżeli jeszcze nie macie Przewodnika, to podręcznik w twardej oprawie kupicie TUTAJ.

 

 

 

Na blogu Erpegowe Piekiełko pokazała się recenzja najnowszej edycji Savage Worlds napisana przez Gacoperza – LINK FBsw3_okladka
A jak Wy oceniacie najnowszą odsłonę Dzikich Światów? Przypadły Wam do gustu wykonanie i zawartość podręcznika? Przypominamy, że podręcznik można kupić TUTAJ.

Poza tym, Michał Markol Markowski recenzuje Savage Worlds: Horror – LINK YT
A czy Wy używacie zasad z tego podręcznika? Link do sklepu TUTAJ

 

 

okladka_pl_mockup_finalCzekacie na dodatki do Wolsunga? Niedługo wydamy „Dzień, w którym zatonęła Urda”, przygodę autorstwa Marka Golonki. To iście apokaliptyczna przygoda do systemu Wolsung: Magia Wieku Pary. Niezwykłe Damy i Dżentelmeni zmierzą się w niej z najbardziej potwornymi bytami czającymi się w odmętach mórz: z krakenami, Istotami z Głębin oraz z samym Ojcem Dagonem. To monumentalne starcie zacznie się w znikającym pod falami Lyonesse, skończy się na topniejącym Biegunie Północnym i pozwoli naszym bohaterom dokonać tego, o czym każda Niezwykła Dama i Dżentelmen z pewnością marzy – ocalić świat.

Author: pawel

Share This Post On