sw_horror1Krótka przerwa od newsów Earthdawnowych, bo mamy dla was trzy nowe pozycje w RPGSklepie.

Pierwsza to przedsprzedaż Savage Worlds: Horror. W podręczniku znajdziecie masę materiałów, które pozwolą wam dostosować waszą sesję do mrocznego klimatu. Statystyki wrogów, pomysły na unikalne przedmioty, sugestie na temat utrzymywania nastroju i więcej! Kupując teraz, nie tylko otrzymujecie również w cenie PDFa, ale też otrzymujecie podręcznik w niższej cenie!

Druga to przedsprzedaż Deadlands: Miasta Duchów. Ten dodatek do Deadlands: Reloaded skupia się na opisie miast oraz zamieszkujących ich NPCów. To źródło pomysłów na przygody o różnym zabarwieniu: od gore, poprzez bardziej Lovecraftowskie klimaty, po klasyczny dziwno-zachodni styl. Kupując w przedsprzedaży, podobnie jak w przypadku powyższego dodatku do Savage Worlds, podręcznik otrzymacie taniej, oraz otrzymacie PDF gratis. Ważne! Jeśli jesteś jedną z osób, które wsparły na serwisie PolakPotrafi pojawienie się tego dodatku, to przysługuje Ci zniżka, a podręcznik będziesz mógł kupić za niecałe 20 złotych! Składając zamówienie koniecznie dopisz w komentarzu formułę „Wspierałem projekt korzystając z adresu email: ” i podaj adres którego używałeś przy opłacaniu akcji crowdfundingowej. Po weryfikacji przez zespół sklepu otrzymasz informację zwrotną o obniżeniu ceny.

Mamy też dla was świetny gadżet w postaci talii ekskluzywnych kart Wolsungowych. Te 55 kart wygląda obłędnie i można z nich oczywiście skorzystać także poza grą w Wolsunga. Talia jest autorstwa MicroArt Studios, odpowiedzialnego za figurkowego Wolsunga. Polecamy!

Udanych zakupów!

Author: kristof

Share This Post On