pyrkon2-69No i po Pyrkonie! Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i tym z was, którzy brali udział w naszych prelekcjach oraz innych punktach programu. Konwent był dla nas męczący, ale dał nam też dużo energii na dalsze działania!

W trakcie Pyrkonu odbyła się premiera Antologii Wolsung wydawnictwa Van Der Book (jak również wielkie losowanie, w którym uczestnicy mogli wygrać wiele nagród związanych z Wolsungiem) oraz po raz pierwszy były dostępne wersje drukowane Przygodnika Ilustrowanego i trzeciego numeru Magii i Miecza. Nie mogliśmy narzekać na brak ruchu na stoisku i bardzo miło było nam spotkać się z wami, doradzić czy opowiedzieć coś o podręczniku lub planszówce, które was interesowały. Frekwencja na naszych punktach programu również nie zawiodła – mamy nadzieję, że bawiliście się równie dobrze, jak my 🙂

Rzecz jasna bardzo ucieszyły nas również wyniki głosowania na Identyfikatory Pyrkonu, w którym nagrodę w kategorii Promotor Fantastyki otrzymał Michał „Puszon” Stachyra. Bardzo dziękujemy za wszystkie wasze głosy – cieszy nas, że działania Kuźni Gier zostały docenione przez fanów!

Złapaliśmy już oddech i wracamy do kolejnych prac. W kolejce przede wszystkim wysyłki (już ruszyliśmy z rozsyłaniem MiMa do Wspierających i prenumerujących), ale też, między innymi, domykanie treści nowego Wolsungowego Startera, oraz nieustające prace nad przygotowaniem Startera do Gry o Tron RPG. Dość rzec, że na każdym kolejnym konwencie w tym roku będziemy mieli dla was nowe informacje dotyczące naszych planów wydawniczych i tego, jak idzie ich realizacja!

Na zakończenie mamy dla was kilka tylko spośród wielu świetnych fotografii Adama Rottera, który towarzyszył nam w trakcie Pyrkonu 🙂 Więcej pojawi się wkrótce na naszej stronie na Facebooku.

pyrkon2-23

pyrkon2-3

pyrkon2-38

pyrkon2-175

pyrkon2-91

pyrkon2-150

 

Dziękujemy także serdecznie cosplayerkom, Nadii i Sandrze, które pomagały nam promować Antologię Wolsung na terenie konwentu, oraz grupie Mad Artisans, która wsparła naszą pulę nagród podczas losowania oraz przekazała dziewczynom niezwykłe steampunkowe gadżety, będące świetnym uzupełnieniem ich strojów. Nie możemy pominąć także osób, które pomagały nam przy stoisku i poza nim: Aniu, Mateuszu, Michale – bardzo dziękujemy!

Author: kristof

Share This Post On