Fajne RPGDzień dobry!

Minęło już kilka dni od startu Fajnych RPG. Spływa do nas wyjątkowo dużo miłych, pozytywnych komentarzy. Dziękujemy za każde dobre słowo, za każdą merytoryczną uwagę, wskazówkę co do kierunku działalności, różne oferty współpracy i każdą aktywność w jaka wchodzicie z naszymi wpisami, fanpage’em i mailem. Odzew miłosników gier fabularnych okazuje się wspaniały – lepszych fanów nie mogliśmy mieć. I za to, jeszcze raz, dziękujemy, wiedząc, że chcemy prosić o kolejne przysługi: każdy lajk, każde udostępnienie, każdy zaproszony znajomy i komentarz pomagają nam zbudować siatkę fajnych kontaków i lepiej planować kolejne kroki – powoli rozkręcamy wiele aspektów naszej działalności.

Do tego w sieci pojawiło się parę fajnych tekstów na nasz temat.

Wielkie podziękowania dla karpia za wywiad z Puszonem i Ramelem na blogu karp w sieci, przeprowadzony już w dzień rozpoczęcia naszej działalności. Możecie się dowiedzieć z niego paru ciekawostek na temat planów marki oraz poczytać o zdaniu Panów wydawców na kilka spraw.

Drugim bardzo budującym tekstem jest notka Łukasza Kołodzieja na blogu Alembik RPG. Entuzjazm bijący z tego wpisu jest ogromnie dla nas motywujący, a już nazywanie nas Nowa Nadzieja – bezcenne (wszak kochamy Gwiezdne Wojny 😉 ). Mamy nadzieję trzymać poziom oczekiwań, jakie stawiane są przed nami w tekście, a może i spełnić po drodze kilka z marzeń cicho zasugerowanych w tekście.
Ponad to nie umknęło naszej uwadze że serwisy takie jak Gry-Fabularne, portal Ingladius czy Przystanek Planszówka wyjątkowo ochoczo udostępniały nasze wpisy – dziękujemy!

Na koniec przypominamy o wczorajszym rozpoczęciu pierwszych przedsprzedaży!

Author: Krzysztof

Share This Post On