Witajcie,
dla Waszej wygody, w naszym projekcie crowdfundingowym wydania Magii i Miecza, uruchamiamy zakup czterech kolejnych numerów Magii i Miecza już TERAZ.

Jesteśmy pewni, że uzbieramy potrzebną do ich wydania kwotę, czyli 50 000 zł, ale boimy się, że mogłoby się to zdarzyć tuż przed końcem zbiórki, co utrudniłoby, albo nawet uniemożliwiło wielu z Was dokupienie dodatkowych numerów.

By wyjść temu problemowi naprzeciw, wprowadzamy dwie opcje. Pierwszą jest nowa nagroda – Wielki paladyn, który umożliwia wam za 198zł zakup pierwszych OŚMIU numerów pisma, w wersjach drukowanej, PDF oraz audiobook (tylko dla pierwszych czterech numerów!).

Drugą opcją jest zwiększenie kwoty wsparcia o 98zł, jeżeli posiada się już pakiet zawierający pierwsze 4 numery pisma. Jak to zrobic?

Jest to bardzo proste, choć niekoniecznie intuicyjne. Będą zalogowanym na Wspieram.To wchodzimy na projekt Magii i Miecza. Tam odnajdujemy nagrodę która już wybraliśmy i klikamy, tak, jakbyśmy chcieli ją jeszcze raz wybrać i wesprzeć. Potem faktycznie jeszcze raz należy ją wybrać i odpowiednio zmodyfikować w okienkach kwotę wsparcia/ Poniżej zamieszczamy krótką instrukcję filmową jak to zrobić.


Zapraszamy do wspierania – dzieki wam będziemy mieli możliwośc wydawania Magii i Miecza aż przez dwa lata!

Zapraszamy też na nasz fanpage, gdzie zobaczynie pierwsza okładkę pisma!

Author: Krzysztof

Share This Post On

Komentarze

  1. […] razie problemów z dopłatami polecam: a/ zobaczyć: http://youtu.be/SAlB7Z89FbE b/ przeczytać: http://fajnerpg.pl/magia-i-miecz-nowe-nagrody-i-mozliwosci-wsparcia/ c/ jeżeli wciąż jest problem to pisać na […]