Witajcie,

z przyjemnością informujemy, że crowdfundingowy projekt reaktywacji kultowego pisma o grach fabularnych Magia i Miecz jest już ufundowany! Obecnie, po dwóch tygodniach zbiórki mamy już ponad 35 000 zł oraz blisko 600 wspierających! Dziękujemy wszystkim zaangażowanym – liczy się nie tylko każda złotówka, ale i każdy komentarz czy udostępnienie. Dzięki Wam mamy środki zapewniające wydanie 4 numerów pisma w wersji papierowej oraz elektronicznej (Legenda bardziej cyfrowa, próg 30 000 zł!).

Ale to nie koniec! Już tuż tuż kolejny cel, Legenda biblioteczna, którego osiągnięcie sprawi, iż wyślemy pierwszy numer nowego MiMa do 100 bibliotek w Polsce (wskazanych przez Was!). Jednak prawdziwa gratka to 50 000zł i Legenda przetrwa, czyli ufundowanie kolejnych 4 numerów pisma. Jest o co walczyć!

W związku z powyższym uruchomiliśmy dwie nowe nagrody: Kwatermistrza oraz Krzyżowca. 

kwatermistrz

Kwatermistrz pozwoli Wam za jedyne 175zł zakupić 10 sztuk pierwszego numeru Magii i Miecza. Nie ukrywamy że to oferta skierowana przede wszystkim do sklepów, klubów fantastyki  innych podobnych instytucji.

krzyzowiec_200

Krzyżowiec to specjalna nagroda przygotowana we współpracy z konwentem gier terenowych Flamberg. To jedna z najstarszych i największych imprez tego typu w Polsce. Za 199zł możecie nabyć pierwsze cztery numery pisma oraz pełną akredytację na konwent Flamberg. Gorąco polecamy wybrać się i wejść do krain wyobraźni!

 

Zapraszamy też do obejrzenia filmiku promocyjnego Magii i Miecza, jaki przygotował Jakub, jeden z naszych Imperatorów zbiórki. Jakub reprezentuje firmę Queverton i jest organizatorem obozów RPG-owych Szkoła Tropicieli

MiM

Author: Krzysztof

Share This Post On