Od momentu rozesłania Magii i Miecza do wspierających mija miesiąc. Jeśli nie zirytowaliście jakiegoś złośliwego chochlika, wasze egzemplarze powinny już były odnaleźć swój dom. Wciąż jest jednak garść osób, która nie podała nam przez Wspieram.to swoich danych do wysyłki – wasze egzemplarze MiMa co prawda nie są już cieplutkie prosto spod prasy drukarskiej, ale to nie znaczy, że są gorsze!  Jeśli więc spodziewacie się swojego numeru, ale jeszcze do was nie dotarł, sprawdźcie na wszelki wypadek czy nie należycie do tego grona zapominalskich.

W przypadku wszystkich innych problemów prosimy o kontakt pod adresem sklep@rpgsklep.pl – dołożymy wszelkich starań, żeby jak najszybciej rozwiązać wszelkie nieporozumienia czy kłopoty.

Przepraszamy jednocześnie za wszelkie niedogodności i utrudnienia w odbiorze. Zdajemy sobie sprawę z tego, że problemy te ciągnęły się przez ostatni miesiąc i postaramy się, aby wysyłka kolejnego numeru przebiegła bardziej gładko. Prosimy was jednocześnie o wyrozumiałość, ponieważ często te kłopoty nie wynikają bezpośrednio z naszych potknięć. W każdym razie niezależnie od sytuacji możecie liczyć na to, że zrobimy wszystko co w naszej mocy aby MiM trafiał do was w terminie i bezstresowo.

Tymczasem przygotowania do nowego numeru idą pełną parą i już wkrótce będziemy mogli podzielić się z wami zapowiedziami dotyczącymi zawartości kolejnego MiMa!

Author: kristof

Share This Post On