Zimna Wojna

Towarzysze! Przyjaciele!

Ogłaszamy pełną mobilizację sił! Front działań FajnoRPG-owych już w kwietniu skoncentruje się w Krakowie.  Siły sprzymierzone oczekują naszego wsparcia, nie możemy ich zawieść! Operacja o kryptonimie „Lajconik: Zimna Wojna” rozpocznie się 5 kwietnia!

Naszych agentów odnajdziecie na pierwszej linii ognia – lucek, Darken, Krzyś i Planetourist już zgłosili chęć udziału w tej wiekopomnej misji i poprowadzą sesje dla chętnych!

Czy macie odwagę do nich dołączyć? Jeśli tak, skorzystajcie z kanałów szyfrowanych by skontaktować się z dowództwem lub zgłoście się do punktu zbornego przy ulicy Grunwaldzkiej 5 w Krakowie, już po rozpoczęciu akcji.
Inne nasze siły skoncentrują się na zapewnieniu płynnych dostaw zapasów i materiałów potrzebnych do sprawnego przeprowadzenia akcji. Każdy chętny będzie mógł wyposażyć się w naszym punkcie wydawczym w najnowsze podręczniki z linii Savage Worlds, Wolsunga, w gry od Gindie i inne materiały antypropagandowe!

Nie czekaj, dołącz do nas!


W ogromnym skrócie – wspieramy krakowskiego Lajconika sesjami naszych Mistrzów Gry i nagrodami oraz będziemy mieli stoisko, na którym znajdziecie nasze najnowsze produkty, m.in. Bestie i Barbarzyńców oraz Adventurers!

Jeśli zaś nie wiecie czym jest Lacjonik, szybko uzupełnijcie wiedzę poniżej, gdyż ten mały konwent to prawdziwa gratka dla fanów gier fabularnych!

Lajconik 4

Czas operacji: 5-6 kwietnia

Gdzie: Kraków, ul Grunwaldzka 5 (Młodzieżowy Dom Kultury)

Odwiedźcie oficjalną stronę Lajconika, polubcie jego fanpage na Facebooku i dołączcie do wydarzenia (nie zapomnijcie zaprosić znajomych!)

Lajconik – Krakowskie Dni z Grami Fabularnymi to cykliczne wydarzenie przeznaczone zarówno dla aktywnych Mistrzów Gry i graczy, jak i dla osób, które chcą dopiero rozpocząć swoją przygodę z grami fabularnymi.

W dniach 5 i 6 kwietnia 2014 roku (sobota, niedziela) odbędzie się 4. edycja zlotu, w czasie którego:

– będziecie mogli uczestniczyć i prowadzić sesje RPG w każdej z czterech tur: 10:00–14:30 oraz 15:30–20:00 zarówno w sobotę, jak i w niedzielę.

– będziecie mogli wziąć udział w bloku konkursowym, walcząc o rozmaite nagrody.

– będziecie mogli zapisać się na nocne sesje RPG oraz grać w nocy w gry planszowe.

– będziecie mogli odpocząć na miejscu!

– będziecie mogli także wziąć udział w wieczornym bloku atrakcji – karaoke, konkursy i rozmowy przy kubku kawy – w fantastycznej atmosferze.

Te i wiele innych atrakcji już w kwietniu w Krakowie!

Author: Krzysztof

Share This Post On