ZbrodniaWitajcie!

Po raz kolejny przychodzi przeprosić nam za opóźnienia w premierach. Zdajemy sobie sprawę, że to już prawie miesiąc po planowanym terminie, ale los był nieubłagany i pojęcie „Blue Monday” uderza w nas w pełni.

Możemy się za to pochwalić wsparciem kolejnej inicjatywy – warhammerowego konkursu na scenariusz „Zbrodnia”. Projekt swój pocżątek bierze w dorocznym Konkursie na Scenariusz  WFRP organizowanym na serwisie Poltergeist. Konkurs przez lata cieszył sie niesłabnącą popularnością, ostatecznie wyrabiając sobie spora renomę.
Niestety, dział Warhammera na Polterze miewa swoje wzloty i upadki, dlatego w tym roku konkursu nie udało się zorganizować.

W tym miejscu pojawia się Marcin ‚Piastun’ Sindera, dzięki któremu konkurs może się odbyć na niezależnej stopie. Zebrał spore grono sędziowskie i sponsorskie, dzięki czemu inicjatywa trwa i ma się dobrze. W tym roku tematyka scenariusza jest tytułowa „Zbrodnia”, a nagrody ufundowały takie szychy jak Rebel, Portal, lubiegrać.pl… oraz my, Fajne RPG, bo choć w planach nie mamy nic dla fanów Warhammera, to ta gra pozostaje na zawsze w naszym sercu 😉
Zapraszamy na stronę konkursu, gdzie znajdziecie wszelkie potrzebne informacje, wraz z regulaminem  i listą nagród, sponsorów oraz sędziów.

Tak więc kostki i klawiatury w dłoń!

Author: Krzysztof

Share This Post On