Gry

Wszystkie poniższe tytuły, a także wiele wiele innych, znajdziecie w naszym RPGsklepie
Wolsung

Wolsung

Wolsung: Magia Wieku Pary to fabularna gra akcji, w której wcielicie się w Niezwykłe Damy i Dżentelmenów, osadzona w czasach Magicznej Rewolucji Przemysłowej, pełna filmowych scen, pasjonujących przygód i nietuzinkowych pomysłów! Witajcie w Fantastycznym XIX wieku!

Mariaż magii i nauki tchnął życie w twory tak niezwykłe jak humanoidalne golemy, kabalistyczne myślące maszyny czy straszliwe żelazne smoki. Niebo pełne jest statków powietrznych, a ulicami mkną samochody napędzane mocą pary. Dystyngowane damy i stylowi dżentelmeni spędzają czas na dyskusjach o polityce, życiu towarzyskim i nowinkach technomagicznych.

W mrocznych zakątkach ziemi czyhają nieumarli, pozostałość po Wielkiej Wojnie, zaś dwulicowi złoczyńcy i geniusze zbrodni knują swe podłe plany. Któż ośmieli się ich powstrzymać? Większa część świata pozostaje  niezbadana – kto wie jakie skarby i tajemnice czekają pogrzebane głęboko w dżunglach lub wysoko na górskich szczytach? To wszystko czeka na odważnych badaczy, gotowych stawić czoła niebezpieczeństwu! Więcej na www.wolsung.pl

swepl_okladka_165x235

Savage Worlds

Będzie brawurowo! Savage Worlds to jedna z najszybszych mechanik na rynku, pozwalająca błyskawicznie i z łatwością rozegrać zarówno ekscytujący pościg, ogromną bitwę czy dramatyczny pojedynek. Proste zasady pomagają tworzyć niezwykłych bohaterów i przeżywać niezapomniane chwile w dowolnych realiach, od baśniowych krain zamieszkanych przez smoki, przez odległe planety, po mroczne zakamarki Czarnego Lądu i amazońską dżunglę!

Będzie grywalnie! Do Savage Worlds przygody pisze się w mgnieniu oka, a prawdziwych bohaterów tworzy nawet kilka minut przed sesją. Mistrz Gry nie potrzebuje opasłych tomów ani kalkulatora, a Gracze szybko odnajdują się w każdych realiach,  bez studiowania setek tabel z regułami. Zamiast szperać w podręcznikach, przemierzycie niezwykłe lądy i przeżyjecie wspaniałe przygody! Więcej na www.wydawnictwogramel.pl

AdvLightCover

Adventurers!

 

Adventurers! to klasyczna treść w nowoczesnej formie, łącząca staroszkolny klimat gry z mechanizmami godnymi XXI wieku! Poprowadź swoich bohaterów na spotkanie z przygodą!

Prostota. Wszechstronne, łatwe do nauczenia zasady, dające dużą swobodę Graczom i Mistrzom Gry. Mieszczą się zaledwie na kilku stronach, podobnie przygody i settingi – wszystko w pełni funkcjonalne i gotowe do użycia na sesji!

Spójność. Adventurers! to kompletny system – zaprojektowany do prowadzenia zarówno długich kampanii jak i krótkich przygód. Zasady opisują wszystko co potrzebne do gry, od tworzenia i rozwoju bohaterów, przez walkę, aż po ekwipunek i intuicyjny system magii.

Elastyczność. Zasady gry można w pełni dostosować do swoich potrzeb. Władanie magią czy tworzenie nowych Umiejętności nigdy jeszcze nie było tak łatwe!

OpowiesciZkarczmy2

Opowieści z Karczmy

Pociągnij kartę i opowiedz historię. Razem z innymi lub przeciwko nim. Śmieszną. Straszną. Poruszającą. Jesteś władcą opowieści. Wykorzystaj to.

W Opowieściach z Karczmy opowiesz o bohaterach ratujących księżniczki w fantastycznych krainach… lub księżniczkach wyciągających z opresji herosów!

Opowieści z Karczmy to gra towarzyska dla dwóch i więcej osób, polegająca na budowaniu historii za pomocą kart. Powstała, by w łatwy sposób nauczyć nas opowiadania historii – umiejętności, która od zarania dziejów tkwi w każdym z nas. Więcej na www.gindie.pl oraz w Skrzynce Pełnej Przygód