silvertop7

Jeśli nie macie planów na weekend, mamy dla was atrakcyjną propozycję. Zapraszamy na konwent zjAva, na którym będziecie mogli wysłuchać wielu prelekcji o grach fabularnych i nie tylko, jak również wziąć udział w sesjach RPG czy LARPach. Będziemy tam i my, więc zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska oraz uczestnictwa w organizowanych przez nas punktach programu!

Na naszym stoisku przez cały czas trwania konwentu będziecie mogli zakupić wydane przez nas podręczniki, zarówno te starsze jak i nowsze, a także świeżutkie pozycje prosto spod prasy drukarskiej! Podejdźcie, przywitajcie się, rzućcie okiem na asortyment, które ze sobą przywieziemy i kto wie, być może opuścicie konwent bogatsi o nowiutkiego RPGa? 🙂

W sobotę o 14:00 organizujemy spotkanie z FajnymiRPG. Opowiemy o planach na rok 2015 i przedstawimy wam najnowsze podręczniki w naszej ofercie. Chętnie też odpowiemy na wasze pytania – oczywiście na te, na które będziemy znać odpowiedź i na które będziemy mogli jej udzielić 😉

Również w sobotę, o 19:00 odbędzie się prelekcja na temat Earthdawna. Jeśli nadal nie jesteś przekonany, że warto wesprzeć wydanie czwartej edycji tego systemu po polsku, być może przekona Cię do tego Krzysiek „Kristof” Zięba, który przedstawi grę przez pryzmat jej zalet i elementów charakterystycznych.

W niedzielę, o 14:00 Bartosz „Nurgling” Czapnik opowie co nieco o Szarych Szeregach, wydanym przez nas po polsku indie RPGu. Dowiecie się, dlaczego warto się mu przyjrzeć i co sprawia, że bardzo wyróżnia się na tle innych gier fabularnych.

Ponadto będziecie też mogli przetestować klimatyczną grę planszową Darkness Comes!

 

Więcej informacji o konwencie znajdziecie na jego stronie internetowej: http://zjava.pl/

Zapraszamy serdecznie i do zobaczenia!

Author: kristof

Share This Post On