Jak pisaliśmy od miesięcy, pracowaliśmy nad dwoma dużymi podręcznikami – Przewodnikiem po Westeros do Pieśni Lodu i Ognia: Gry o Tron RPG, oraz uaktualnionym podręcznikiem do Savage Worlds Edycja Polska. Z przyjemnością oznajmiamy, że oba są gotowe i wkrótce trafią do drukarni!

Dla was, fanów FajnychRPG, oznacza to, że można już teraz zamówić oba podręczniki przedpremierowo i otrzymać od razu ich wersje elektroniczne! Ale to nie wszystko! Korzystając z okazji i z tego, że zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, przygotowaliśmy dla was niezwykłą promocję! Ale może po kolei…

Pieśń Lodu i Ognia: Gra o Tron RPG – Przewodnik po Westeros

GOTwesterosJak wspominamy powyżej, Przewodnik po Westeros doczekał się swojej wersji elektronicznej. Wszyscy z was, którzy zakupili już tę księgę w przedsprzedaży otrzymają wkrótce plik. Oczywiście, jeśli zdecydujecie się na kupno podręcznika nim gotowa będzie wersja drukowana (czyli przed mniej więcej trzecim tygodniem grudnia), również otrzymacie dostęp do wersji PDF.

Co do tego, co więcej umożliwia wam zakup Przewodnika po Westeros, czytajcie dalej!

Savage Worlds Edycja Polska 2015 – podręcznik główny, w dwóch wersjach!

sw3_okladkaNakład podręcznika głównego do Savage Worlds skończył się w kwietniu, ale już wtedy pracowaliśmy nad kolejną jego wersją. Savage Worlds Edycja Polska 2015 to efekt tych prac – poprawiony, uzupełniony o nowe informacje, przygody i mechanizmy, oraz łączący podręcznik główny z Patchem 2.0.

Poza wersją w miękkiej oprawie, kupić będziecie też mogli go w twardej oprawie – ale to edycja limitowana, która dostępna będzie tylko w ramach przedsprzedaży! Dla tych z was, którzy zdecydują się zakupić podręcznik w przedsprzedaży mamy też bonus – 30-stronicową broszurę „Dzikie Światy”, w której znajdziecie opis wszystkich oferowanych przez nas settingów oraz krótkie przygody do nich.

Podobnie jak w przypadku Przewodnika po Westeros, kupując teraz podręcznik otrzymacie od razu wersję PDF, a wersji drukowanej należy spodziewać się w trzecim tygodniu grudnia.

Ale to nadal nie wszystko…

Dzikie Święta, czyli podręczniki Savage Worlds w wyjątkowo niskich cenach!

Jeśli zdecydujecie się na zakup Przewodnika po Westeros lub podręcznika Savage Worlds Edycja Polska 2015, uprawnia was to do skorzystania z reszty naszej specjalnej oferty! Do każdego zakupu jednego (lub obu!) tych podręczników możecie dodać produkty z kategorii Dzikie Święta – to podręczniki do Savage Worlds w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, często przecenione o połowę lub bardziej! Taka oferta nieprędko się powtórzy!

Do zamówienia możecie też oczywiście dorzucić podręczniki lub gadżety nie objęte promocją – zostaną do was przesłane wraz z resztą zakupów.

WAŻNE: aby promocja zadziałała, musicie być zalogowani w sklepie!

Mamy jeszcze kilka niespodzianek, ale będziemy o nich pisać na dniach. Póki co zachęcamy was do odwiedzenia RPGsklepu i skorzystania z Dzikich Świąt!

Parę słów o wysyłce…

Jak wspominaliśmy wyżej, zarówno Przewodnik po Westeros jak i Savage Worlds Edycja Polska 2015 trafiły już do drukarni (ale ich wersje PDF otrzymacie od razu) i będą gotowe w mniej więcej trzecim tygodniu grudnia – dołożymy wszelkich starań, aby dotarły do was przed Bożym Narodzeniem. Rozumiemy natomiast, że dokupując podręczniki dodatkowe nie chcecie koniecznie czekać tych paru tygodni i wolicie otrzymać je wcześniej. Mamy na to rozwiązanie.

Jeśli w ramach jednego zamówienia kupicie jedną z naszych dużych premier oraz kilka podręczników Savage Worlds, założymy, że chcecie otrzymać wszystko w jednej paczce, nadanej w taki sposób, jaki wybierzecie. Paczka ta zostanie wysłana gdy otrzymamy wersje drukowane nowych podręczników.

Jeśli zależy wam natomiast na otrzymaniu naszych ogólnodostępnych podręczników tak szybko, jak to możliwe, prosimy was o dodanie do zamówienia jednej z opcji z kategorii Dopłaty: poczta, kurier lub paczkomat. Ważne, żebyście wybrali opcję oznaczoną jako „przedsprzedaż”, a nie „MiM” – ta druga zarezerwowana jest dla prenumeratorów czasopisma Magia i Miecz.

I jeszcze słowo o PDFach…

Wersje plików PDF, które otrzymacie kupując w przedsprzedaży Przewodnik po Westeros oraz podręcznik Savage Worlds Edycja Polska 2015 to wersje praktycznie finalne, ale mogą zdarzyć się jeszcze jakieś drobne błędy. Ostatnia partia poprawek właśnie trafiła do osób prowadzących skład podręczników – gdy powstaną najnowsze wersje plików, otrzymacie odpowiednie powiadomienie i pliki zostaną podmienione.

Author: kristof

Share This Post On