logo_@Uff… zrobiło się gorąco w temacie crowdfundowanych powrotów rozpoznawalnych marek. Może to dobry moment, żeby zapewnić was, że u nas co prawda trochę wolniej niż my byśmy wszyscy chcieli, ale sprawy poruszają się naprzód i drugi numer Magii i Miecza jest właśnie finalizowany. Będziecie mogli się go spodziewać zaraz po Nowym Roku. Jest tutaj lekkie opóźnienie z naszej strony, za co przepraszamy, ale staramy się, żebyście mogli zacząć rok 2015 od nowego MiMa.

Wszystkie teksty są już gotowe a ich redakcja, dzięki heroicznemu wysiłkowi redaktora naczelnego, Stinga, została zakończona. Powstają jeszcze ilustracje i zgodnie z waszymi sugestiami staramy się, żeby były one jeszcze lepsze i żeby bardziej odpowiadały treści artykułów, niż te z pierwszego numeru. Na osłodę oczekiwania możemy już teraz zdradzić, że na okładce znajdzie się czołowego polskiego grafika Tomasza Jędruszka, znanego też jako Morano!

W ciągu kolejnych dni zaprezentujemy zawartość numeru:

– jutro (tj. piątek 12.12.14) zobaczycie spis treści;

– w poniedziałek (15.12.14) pokażemy wam okładkę;

– a w środę (17.12.14) rozwiniemy spis treści o parę słów na temat każdego z artykułów oraz podzielimy się z wami fragmentem wstępniaka.

Zachęcamy do śledzenia tej strony oraz profilu Magii i Miecza na Facebooku, gdzie będziemy was na bieżąco informować o kolejnych kamieniach milowych na drodze do wydania drugiego numeru. Na stronie Facebookowej FajnychRPG również będziemy dawać wam znać co w MiMie piszczy.

Author: kristof

Share This Post On