RPGnow

Powoli na rpgnow.com/drivethrurpg.com zaczną pojawiać się polskojęzyczne pdfy Fajnych RPG! Zapraszamy!

http://www.rpgnow.com/browse/pub/3554/GRAmel

 

Recenzja GoT

(…) jest to bezapelacyjnie jeden z najbardziej okazałych podręczników wydanych do tej pory pod szyldem Fajnych RPG. (…) ponad 215 kolorowych stron, gruby kredowy papier, mocne szycie i nieco większy od typowego A4 albumowy format składają się na podręcznik z górnej półki, który spokojnie może konkurować z najładniejszymi pozycjami na rynku.

 

Kolejne rozdziały oraz zawarte w nich treści są uporządkowane w bardzo logiczny sposób i ich odnalezienie nie nastręcza żadnych problemów. Pochwała należy się również za umieszczenie na końcu obszernego indeksu, który dodatkowo ułatwia poruszanie się po zawartości książki.

 

(…) jakość wydania Przewodnika po Westeros trzeba powiedzieć, że jest dobrze. Podręcznik jest solidny, uporządkowany i bardzo dobrze przetłumaczony. Właściwie gdyby nie ilustracje spokojnie zasługiwałby on pod względem jakości wydania na najwyższe noty (…)

 

Treść podręcznika dzieli się na trzy zasadnicze części: pierwsza z nich to ogólne spojrzenie na historię i kulturę świata, druga opisuje wszystkie najważniejsze krainy świata, trzecia to natomiast przeznaczony dla Mistrza Gry zbiór porad dotyczących prowadzenia przygód osadzonych w realiach świata Gry o Tron.

 

(…) Przewodnik po Westeros jest podręcznikiem jak najbardziej godnym polecenia, który powinien zainteresować każdego zainteresowanego osadzenie swoich przygód w realiach cyklu powieściowego G.R.R. Martina (…)

 

Całość recenzji możecie przeczytać TUTAJ.

 

Author: pawel

Share This Post On