Dołącz do Fajnej ekipy!

lucepuszprelDołącz do Fajnej Ekipy:

Wiele osób uważa, że RPG-i na konwentach, czy w ogóle w przestrzeni publicznej, zanikają. My uważamy inaczej – ba!, wiemy, że tak nie jest. Wiemy, że mnóstwo z Was prowadzi w trakcie różnych eventów, imprez i spotkań sesje gier fabularnych. Naszych gier fabularnych. Wolsunga, Savage Worlds, Adventurers!, Szarych Szeregów czy innych, które wydaliśmy bądź wkrótce wydamy. A często robicie jeszcze prelekcje czy inne atrakcje okołoerpegowe!

lucsesjaI za to Wam dziękujemy. Pomagacie nam promować nasze hobby i nasze wydawnictwo, więc by odwdzięczyć się choć w małym stopniu, przygotowaliśmy program współpracy z fanami. Skierowany jest on zarówno do osób, które już nas wspierają, jak i dla zupełnie nowych – które być może zdecydują się wesprzeć nas w promowaniu naszych gier fabularnych oraz Magii i Miecza.
Zależnie od skali waszego wsparcia przygotowaliśmy dla Was trzy progi “nagród”. Czekają na Was m.in. zniżki (stałe, nie jednorazowe!) na nasze produkty oraz wiele innych, często ukrytych profitów związanych z naszą i Waszą obecnością na konwentach.

Oto co dla Was mamy:

marekprelkaPróg I

Jeżeli poprowadziłeś w ciągu roku 2-3 sesje na konwentach, ale nie robisz tego non-stop i nie jesteś zainteresowany angażowaniem się bardziej w nasze działania, to właśnie próg dla Ciebie.

Otrzymujesz na stałe 25% zniżki na wszystkie produkty Fajnych RPG.

Próg II

Prowadzisz nasze sesje na konwentach, prelegujesz o naszych grach, pomagasz promować nasze produkty w sieci, w swoim środowisku, czy prowadzisz inne formy aktywności związane z Fajnymi RPG, to właśnie ten próg.

Otrzymujesz na stałe 50% zniżki na wszystkie produkty Fajnych RPG. Po za zniżką czekają na Ciebie m.in. możliwość promowania przez nas Twoich inicjatyw, wspólne wyjazdy na konwenty czy dostęp do naszych materiałów przed ich drukiem.


Próg III

lucpuszstoiskpJeżeli zaufaliśmy sobie nawzajem na tyle, by tu dotrzeć, możesz uważać się za naszego stałego współpracownika. Współtworzysz razem z nami podręczniki i kształtujesz (choćby i w małym stopniu) wizerunek wydawnictwa. Wspólnie z nami jeździsz na konwenty i tworzysz program, masz też szansę na wypuszczenie swych tekstów drukiem, u nas w Polsce, bądź na Zachodzie.

Otrzymujesz na stałe 75% zniżki na wszystkie produkty Fajnych RPG oraz moc tajnych różności, które ujawnimy wybrańcom 🙂

 

KrzyssesjaCzego pragniemy? Udokumentowanych sesji oraz prelekcji na temat naszych gier RPG na konwentach i innych eventach. To najważniejszy wyznacznik tego, jak bardzo nam pomagacie. Pisanie scenariuszy, artykułów czy inne formy aktywności również dostrzegamy i staramy się premiować, lecz nie są najistotniejsze. Zachęcamy oczywiście do kreatywności i chwalenia się nam pomysłami – przyjrzymy się im z pewnością.

Przystąpienie do programu oznacza też, że zgadzasz się, byśmy udostępnili kontakt do Ciebie na naszej stronie – imię/nick, mail, ew. telefon oraz gdzie i co prowadzisz. Chcemy ułatwić osobom chcącym zagrać odnalezienie Mistrzów Gry w swojej okolicy (a wiemy, że nasze podręczniki trafiły w najróżniejsze, odległe miejsca Polski).
Jesteś zainteresowany współpracą z nami? Napisz do Kristofa (Krzysztof Zięba) na kontakt@fajnerpg.pl