DogsyWitajcie,

wciąż pracujemy nad wysyłką kolejnych zamówień S/Lay w/Me, tak tych ze sklepu, jak i ze zbiórki. Większość z nich została już wysłana, jednak co bardziej skomplikowane (Herrenvolk, plakaty, autografy itd.) muszą jeszcze odrobinę poczekać. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

W międzyczasie mamy dla Was pierwsze informacje dotyczące wydania Dogs in the Vineyard.

Cały projekt wystartuje w okolicach 17 marca, a nie jak było wcześniej wspominane, w lutym.
Powodem jest konieczność dopracowania tekstu tłumaczenia oraz złożony proces redakcyjny. ‘Dogsy’ to gra bardzo złożona, pod wieloma różnymi względami, nie tylko mechanicznymi. Chcemy byście tę grę otrzymali wydaną w możliwie wysokiej jakości, zwłaszcza, że inwestujecie w nią pieniądze. Wolimy ostrożnie podejmować kolejne kroki w wydawaniu dużej gry, niż szarżować do przodu bez zastanowienia.Dogsy
Cel zbiórki to 2000zł. Poza grą w wersji PDF, ebook, edycji w miękkiej i w twardej oprawie, Jacek pracuje nad naprawdę zakręconymi niespodziankami i grupami nagród do wybrania, zarówno dla kolekcjonerów, jak i tych zainteresowanych ‘surowymi’ opcjami.

Możemy ponadto pochwalić się doskonałymi grafikami, których próbkę widzicie w treści tego newsa. Pochodzą one z włoskiego wydania gry i znajdą się także w naszym.

DogsyWracając do S/Lay w/Me: pierwsza grafika kolorowa jest już gotowa.
Przypominamy, że kolorowa wersja gry na papierze dostępna będzie jedynie dla tych osób, które taką opcję wybrały w trakcie zbiórki, oraz dla osób które pracowały przy samym projekcie wydania. Każdy egzemplarz będzie numerowany!

Author: Krzysztof

Share This Post On

Komentarze

  1. […] będzie zawierał dopracowane grafiki pochodzące z włoskiego wydania […]

  2. […] można przeczytać na stronie wydawcy, powodem opóźnienia są konieczność dopracowania tekstu tłumaczenia oraz złożony proces […]