okladkaSupersiNareszcie jest! Oto ona, okładka Savage Worlds Superbohaterów

Cały czas walczymy z PDFami. Pamiętajcie, że otrzyma je każdy, kto zamówił Supersów lub Dzień Sądu w przedsprzedaży (cały czas trwa!), potem będą dostępne w normalnej sprzedaży, jako osobne produkty.

Z okazji publikacji okładki, Piotr ‚Ramel’ Koryś nakreślił dla Was kilka słów o Superbohaterach i decyzji o reedycji:

Savage Worlds: Supers. Tu powody, dla których podjęliśmy się wydania, były proste – pierwsza gra o superbohaterach, takich w trykotach, żywcem wyjętych z komiksów. A że sam jestem fanem tego typu rozrywek (i superbohaterów), to znowu wydałem coś pod moje gusta.
Zmiana nazwy i layoutu wynika zaś z tego, że chcemy iść pod nową marką, no i wydawać coś, co bardziej przypomina almanachy. Plus, oczywiście – dodruk byl spowodowany tym, że produkt zszedł cały, a ludzie jednak się o niego pytają.

Dla chcących wiedzieć więcej opis:

Savage Worlds Superbohaterowie to odświeżona wersja Almanachu Superbohaterów, wzbogacona o nowe teksty, ilustracje i tonę pomysłów do wykorzystania w walce ze złem i występkiem.

To ptak? To samolot? To superbohater!

Savage Worlds Superbohaterowie zawiera wszystko, czego tylko możesz potrzebować, by wprowadzić do gry obdarzonych nadludzkimi mocami herosów i stworzyć setting, w którym stanęliby w obronie zwyczajnych ludzi.

Podręcznik przedstawia nowe zasady i opisuje style rozgrywki oraz poziomy mocy, które pozwolą ci utrzymać konwencję superbohaterską w ryzach. Marzy ci się Druga Liga Obrońców Kosmosu? Nic prostszego. A może wolisz Związek Szybkich I Wściekłych Z Kiepskiej Dzielnicy? Żaden problem.

Magnum opus podręcznika są dziesiątki supermocy, dzięki którym bez trudu przygotujesz najrozmaitszych superbohaterów oraz superłotrów, by zmagali się w wymyślonych przez was realiach lub świecie Peacekeeprs, polskim settingu dla prawdziwych herosów. „

Author: Krzysztof

Share This Post On