Okladka_Nowe-Swiaty_IIKoniec roku 2014 obrodzi rpgami z Fajnych RPG. Mamy już gotowe do druku Nowe Światy 2 do Adventurers! oraz Strzępy Sztandarów do Bestii i Barbarzyńców – a w skladzie po korekcji są Szare Szeregi. Ale to nie wszystko – po redakcji są już Miasta Duchów do Deadlands. Wszystkie te podręczniki powinny trafić do Was pod koniec listopada (oczywiście, jeżeli drukarnie nie popsują nam szyków). Pod koniec roku do przedsprzedaży trafi również Savage Worlds: Horror – czyli polskie tłumaczenie Horror Companion.

Powoli zbieramy się też do zbiórki na Earthdawn – tam potrzebujemy jeszcze finalnych plików od wydawcy angielskiego, gdyż bez nich nie możemy ruszyć z kampanią crowdfundingową. Nie tylko dlatego, że taką mamy umowę – ale też dlatego, że nie chcemy sprzedawać kota w worku. Za to już niedługo na naszej stronie i na łamach Magii i Miecza znajdziecie więcej materiałów na temat 4 edycji Earthdawna.

Strzepy_Sztandarow_okladka

Adventurers! to klasyczna, staroszkolna RPG-owa treść w nowoczesnej formie, która zamiast ograniczać, wspiera Waszą kreatywność! Nowe Światy 2 to ufundowany przez fanów dodatek, w którym znajdziecie 3 settingi do Adventurers! – Nowy Świt oraz W Lochu Umberto Pignatelliego oraz Lewiatan Artura Garnka Ganszyńca.

Miasta Duchów kultowy dodatek do Deadlands prezentujący 7 miasteczek, rozrzuconych na Dziwnym Zachodzie, tylko czekających na to, żebyś umieścił je w swojej kampanii. Znajdziecie w nim dokładnie opisane lokacje, wraz z ich tajemnicami, głównymi graczami, a nawet – z przygodami.

Strzępy Sztandarów – ten dodatek do Bestii i Barbarzyńców skupia się na jednym z kanonicznych elementów magii i miecza, najemnych kompaniach i bandach rozbójników. Podoba Ci się idea kompanii nieustępliwych wojów na twe rozkazy? Jeśli tak, zapraszamy do lektury Tattered Banners, lecz pamiętaj, potężni ludzie mają potężnych wrogów…

Savage Worlds: Horror: Zróbcie krok w mroczną otchłań dzięki dodatkowi Savage Worlds: Horror. W środku znajdziecie zasady dotyczące grania potworami, odczytywania znaków i przepowiedni, poczytalności, przygotowywania rytuałów, nowych Mocy, nowych Przewag i Zawad… a poza tym wiadra krwi, nowy sprzęt, zasady settingowe, ponad 100 nowych potworów, porady dotyczące tworzenia i podtrzymywania mrocznego klimatu i WIELE, WIELE WIĘCEJ!
Jeśli prowadzisz w mrocznym klimacie lub używasz elementów horroru w trakcie sesji, ta księga strachu jest dla Ciebie!

Author: pawel

Share This Post On