Fajne RPGPoza Earthdawnem (akcja na Wspieram.to zmierza powoli ku końcowi) mamy również inne plany na ten rok. Chcemy wydać kolejne podręczniki przeznaczone do Savage Worlds. Ale który lub które? Opcji jest trochę, a decyzji nie chcemy podejmować sami – wolimy dać wybór wam, fanom FajnychRPG!

W panelu bocznym znajdziecie ankietę, w której możecie zagłosować na jedną z pozycji. Poniżej znajdziecie ich krótkie opisy, żeby dać wam pojęcie czego możecie się po takim podręczniku spodziewać. Zachęcamy was do komentowania, głosowania oraz zachęcania waszych znajomych, aby również się wypowiedzieli. Chcemy dać wam podręcznik, który sprawi wam jak najwięcej frajdy.

Musimy uściślić, że głosy, które oddacie będą dla nas wyznacznikiem, ale nie możemy zagwarantować, że uda się wydać akurat ten podręcznik, który będzie oceniony najwyżej. Wszystkie wymienione poniżej pozycje jesteśmy w stanie zorganizować i przygotować, ale bierzcie pod uwagę, że różnego typu czynniki losowe mogą wpłynąć na to, że podręcznik sprawi nam trudności. Nie zakładamy rzecz jasna takiego scenariusza, ale trzeba brać go pod uwagę. Mimo tego będziemy dokładać starań, aby wydać właśnie ten podręcznik, który spotka się z waszym największym zainteresowaniem! Niekoniecznie skończy się też na jednej pozycji – może uda się nam wydać dwa podręczniki lub więcej, ale w ich wyborze będzie się liczył wasz głos!

A głosować możecie na:

Weird War II – dodatek do Savage Worlds, dzięki któremu będziecie mogli przeżyć niezwykłe przygody w okresie Drugiej Wojny Światowej. Określenie „Weird” nie znajduje się tu jednak przez przypadek – na swojej drodze spotkacie także dziwaczne istoty, zjawiska i eksperymenty, które zrodziła Wojna!

Savage Worlds: Science Fiction – nowe rasy, Zawady i Przewagi, sprzęt i wrogowie, a wszystko w klimacie futurystycznym. Companion zawiera dodatkowe zasady i pomysły przydatne dla fanów wszelkiego typu science fiction – od cyberpunku po space operę.

Savage Worlds: Fantasy – nowe przedmioty, potwory, moce, Zawady, Przewagi i więcej. Skarbnica pomysłów dla klimatu fantasy, przyda się niezależnie od tego, czy zamierzacie polować na smoka, czy eksplorować lochy.

B&B: Jalizar – City of Thieves – w tym dodatku do Bestii i Barbarzyńców poznacie od podszewki Jalizar, Miasto Złodziei. Od nowych Przewag, przez nowy Sprzęt aż po masę pomysłów na przygody, to pozycja obowiązkowa dla fanów Krain Morza Grozy!

B&B: Gladiators of the Dominion – zostań gladiatorem i walcz o życie, bogactwo i sławę na spalonych słońcem arenach Krain Morza Grozy! Podręcznik zawiera także narzędzia dzięki którym będziecie w stanie przeprowadzić nietypowe ligi walk gladiatorów w świecie Bestii i Barbarzyńców.

Accursed – setting do Savage Worlds, w którym zagracie jako przeklęte potwory, chcące zemścić się na siłach zła za to, kim się stały. Gdy świat zostaje pogrążony w mroku i znikąd nie widać pomocy, to w rękach potwornych bohaterów pozostaje walka o jego losy. Czy tym nietypowym herosom uda się odkupić swoje winy?

Dragon Kings – nietypowy setting fantasy autorstwa Timothy’ego Browna (współtwórca m.in. Dark Sun), bogaty w oryginalne frakcje i rasy. Świat rządzony wieki temu przez Smoki popada w chaos wraz z ich niespodziewanym odejściem. Podręcznik jest niezależnym od systemu dodatkiem, który możecie wykorzystać z dowolną mechaniką, lub jako źródło inspiracji. Będzie do niego prawdopodobnie dołączona broszurka dotycząca Savage Worlds.

Deadlands: Przygody – jeśli chcecie więcej przygód do Deadlands, możemy je dla was zorganizować! Mamy do dyspozycji Don’t Drink The WaterSaddle Sore oraz Guess Who’s Coming to Donner. Wszystkie trzy możemy wydać po polsku, jeśli tylko was one interesują.

 

Zachęcamy do głosowania!

Author: kristof

Share This Post On