WolsungKontynuujemy dzielenie się z wami informacjami na temat ekranów Mistrza Gry do Wolsunga oraz Savage Worlds. Dzisiaj piszemy o tym pierwszym – a konkretnie o tym, co będzie drugą częścią zestawu. W ramach broszury, którą dodajemy do zasłonki, opublikujemy ponownie materiał „Cztery Pory Roku” autorstwa Artura „Garnka” Ganszyńca. Dodatek ten zawiera w sobie opis pewnego dworku, położonego na północy Alfheimu, który został podzielony na Wiosnę, Lato, Jesień i Zimę. Każda z tych pór roku oferuje inne propozycje dla wykorzystania tego domostwa, w tym nowe atuty, gadżety i osiągnięcia, oraz szkice przygód osadzone w tym miejscu. Ta broszura była już dostępna dwa lata temu, ale w dość ograniczonym zakresie, chętnie więc udostępniamy ją ponownie, ponieważ to ciekawy, inspirujący materiał.

Sam ekran to zbiór najbardziej przydatnych ramek, skrótów zasad i tabelek z Podręcznika Głównego (i nie tylko), uporządkowany w jednym miejscu, aby prowadzący miał zawsze pod ręką to, czego potrzebuje. Mniej szperania w podręczniku, lepsze tempo i więcej brawury, a do tego miejsce na ukrycie notatek czy statystyk przeciwników 🙂

Przypominamy: Ekran Mistrza Gry do Wolsunga dostępny będzie pod koniec sierpnia. Możecie jeszcze przez niecałe dwa tygodnie głosować na to, jakie ilustracje ozdobią okładkę ekranu – ankieta znajduje się w tym newsie. Zachęcamy do wyrażenia swojego zdania – wyniki są do siebie zbliżone, więc wasz głos może być decydujący!

Author: kristof

Share This Post On