Nowe_Swiaty_III_okladka_mniejszaCzas na drugie z naszych około-świątecznych ogłoszeń 🙂

Oto dodatek, na który wielu z was czekało – kolejne settingi do intuicyjnego systemu Umberto Pignatelliego, Adventurers! Tym razem w Nowych Światach znajdziecie dwa settingi stworzone na potrzeby konkursu, w tym nagrodzony Świat Zabawek Jakuba Nowosada oraz wyróżniony Noir! Marka Musiatowicza. Do tego zapowiadani jakiś czas temu Piraci voodoo od Gilberta Gallo! Dodatkowo, wśród 62 stron dodatku znajdziecie też dwie przygody – jedną do Świata Zabawek, a drugą do Piratów voodoo.

Uruchomiliśmy przedsprzedaż podręcznika, ale jego prawie finalna wersja PDF jest już dostępna – otrzymacie ją przy zamówieniu już teraz, a dodatek powinno udać się wydrukować przed świętami Bożego Narodzenia, w trzecim tygodniu grudnia. Wtedy też prześlemy go wam wraz z pozostałymi podręcznikami, jeśli złożycie zamówienie zbiorcze.

Nie musicie jednak czekać, jeśli przy okazji Nowych Światów III zamówicie inne produkty ze sklepu. Wystarczy dobrać jedną z opcji wysyłkowych z kategorii Przedsprzedaż (w dziale Dopłaty), a wyślemy wam dwie paczki – jedną z produktami, które mamy na stanie, a kolejną z Nowymi Światami III jak tylko trafią w nasze ręce.

Przedsprzedaż Nowych Światów III nie wiąże się z Dzikimi Świętami, naszą aktualną akcją promocyjną. Ich zakup nie otwiera możliwości kupna podręczników do Savage Worlds w niższych cenach – ale oczywiście jeśli zamówicie Nowe Światy III wraz z Przewodnikiem po Westeros czy Savage Worlds Edycja Polska 2015, prześlemy je wspólną paczką gdy wszystkie będą gotowe.

Jeśli nie posiadacie jeszcze żadnego podręcznika z serii Adventurers!, to mamy dla was świetną okazję na uzupełnienie braków w biblioteczce – zestaw, w skład którego wchodzą podręcznik podstawowy Adventurers! Edycja Rozszerzona, oraz wszystkie trzy dodatki z serii Nowe Światy! Łącznie to dwanaście różnych settingów, w których możecie użyć prostej, intuicyjnej mechaniki Adventurers! To wszystko za jedyne 60zł! Zestawu szukajcie w RPGsklepie.

To jeszcze nie koniec promocji w RPGsklepie!

To jeszcze nie wszystko, co dla was przygotowaliśmy z okazji świąt – mogliście zauważyć, że w naszych dotychczasowych zapowiedziach zabrakło Wolsunga… i z tym systemem wiążemy pewną promocję – nie będzie to co prawda premiera nowego podręcznika (choć i ona powoli się zbliża), ale fani systemu nie powinni poczuć się zaniedbani 🙂 Więcej o tym już w przyszłym tygodniu!

Author: kristof

Share This Post On